Dobry/a Gynekolog/icka v Bratislave?!

talentmania

Ja mam lepsie skusenosti so zenou gynekolog.ako s muzom:(Mala som takeho dementa ze ten nic neurobil len mal vulgarne pripomienky zeny toto aspon neriesia aspon co som mala:))No skoda nevadi dako to tam najdem snat pojdem aspon o hodinku v predstihu :O))):)))

talentmania

baby neviete kde je Zaporozska 12 tam by mala byt tiez daka gyn.a mam tam ist na ultrazvuk da sa to v pohode najst ked vystupim na zastavke ze zaporozska je to este od tej zastavky daleko vobec neviem kde to je este som tam nebola.A nasla som si to len v planovaci MHD ako sa tam dostanem busom ale ze ci to potom aj hnet najdem neviete ako opytam sa niekoho len aby som zase moc nebludila kade tade:)))A neviete nieco o dr.gyn.Petrovej ze aka ci je tiez v pohode?

Laurina22

Tito maju ambulanciu v Ruzinove,som velmi spokojna,ovela spokojnejsia ako som bola a to som myslela,ze viac sa ani neda:-)

Laurina22

Tito maju ambulanciu v Ruzinove,som velmi spokojna,ovela spokojnejsia ako som bola a to som myslela,ze viac sa ani neda:-)

odpoved

ocakvam co najviac myslom najlepsia ale tak dobra dobre vysledky v myslom ze aby ma jak ma vysetrila normalne atd.