rast vlasov

jankaaaaaaaaa

leticia: lebo mas inu strukturu vlasov! a tovje vlasy sa polamu a znicia tak odpadavaju a nedosahuju taku dlzku ako kamoskine a navyse nie kazdemu rastu rovnako vlasy. kazdy ma iny typ korienkov

LETICIA

mam kamosku, co vlasy sem tam farbi normalnou farbou mala take kratke ako ja, naraz sme sa davalis trihat a za 2 mesiace uz ma dlhe, nechapem co s nimi robi, ja napriklad ani laky na vlasy nepouzivam, akurat trocha na ofinu vosk.
a glis kur asi najhorsi sampon aky poznam

LETICIA

tak neviem no, mate pravdu baby asi, z vasej strany, ja mam kadernika a vlasy som davali vzdy postiepene zostrihat, lebo ked vidim kadernicky a ich vlasy neohrabane, tak neviem neviem, toto by som robit nemohla, klobuk dole.

jankaaaaaaaaa

a tie sampony so "zarucenym" ucinkom vyhladzovania a obnovovania funguju asi tak, ze mozno uhladia poskodeny vlas, ale urcite ho nevyliecia, takze vlas je stale poskodeny, len navonok vyzera byt lesklejsi a akoze zdravsi.
pozri, bibisa je kadernicka a ja som robila pre jednu nemenovanu spolocnost vlasovu poradkynu. takze o tom vieme asi viac ako vy

jankaaaaaaaaa

leticia: ked si mala znicene vlasy, tak preto sa ti zdalo ze ti nerastu, lebo sa vzdy polamali tie konceky vysusene, takze stale mali rovnaku dlzku. ked si zacala henovat, tak ta hena obalovala vlasy, takze boli pevnejsie a nelamali sa tak ako po farbeni oxidacnymi farbami, takze preto sa ti zda ze ti rastu rychlejsie. ono skor sa ti pomalsie lamu a nie rychlejsie rastu. pretoze samotna henna neprenika do korienku vlasu odkial vlas rastie

LETICIA

tak to som aj ja, ja sa o vlasy ssnazim starat co najlepsie, ale neverim na vodicky a take somariny, gliss kur ze ti vyhladi vlasy a podobne somariny.
ale mozme spravit take ze ti poslem ake mam vlasy teraz a cca po pol roku.

User_37597

no ja som henovala s kvalitnimi hennami.nie len take nejake smejdy..vravim ti ze ziadny prostriedok ti nezaruci rychli rast.ako sa staras o vlas tak sa aj odvdacia.no som v kazdom pripade zvedava ako sa vyjadri zakladatelka temy ze ake ma vlasy