Chcela by som kúpiť darček mame,prosím o radu.

Príspevok v téme: Chcela by som kúpiť darček mame,prosím o radu.
MariannaK

Bude mať tento rok 40 a má už nejaké tie vrásky hlavne okolo očí,potom okolo úst(tie mimické,ale dosť viditelné) a medzi obočím,viete kde myslím,tam kde sa mračíte.Chcela by som jej kúpiť niečo čo je za normálnu dostupnú cenu a naozaj to pomáha omladiť tvár a znížiť počet alebo viditelnosť vrások,však je ešte predsa mladá,len má vela starostí,to preto.
Napríklad toto,čo na to hovoríte? :www.parfemy-too.sk

slnkoslnko

je to úplná blbosť,vôbec neomladzuje a v ničom neni dobrý.... navyše stojí niečo a je testovaný na zvieratách...

hafhafhafhaf

Omladzujúci denný krém proti vráskam pre viditeľne mladší vzhľad pleti.LOREAL DEX technológia bola vyvinutá pre zlepšená schopností pleti regenerovať sa a pre obnovu jej prirodzeného kódu mladosti. Vďaka starostlivosťou KÓD MLADÍ pleť znovu získava vlastnosti mladej pleti: je hladká, oddýchnutá a rozjasnená. // toto je napisane na internete ked sa kukneš :)) a je to pravda mamka to používa už dlhšie a hlavne každý den a vidim aj zmeny :)) má ju hladšiu a rozjasnenu :)) a pomohlo i to aj spevnit tušim aj pokožku sa mi zdá :)) a nemá ani vrásky už tolko jak mnela :))