Ako musi vyzerat zena...?

rencita

bruno až na pár výnimiek si pochopil očo mi v tej otazke islo.Alebo lepšie povedane o čom bol ten pojem "šupa"

bruno127Z4U8

ako by mala vyzerat "šupa" dievča? tak určite dve ruky, dve nohy, kaukazský typ:D
ale nie mňa priťahujú opálené baby, tmavé oči, tmavé vlasy, také latino nie cigánky, páčia sa mi brčkavé vlasy, priemerná postava nie príliš chudá ani tlstá, mám rád baby čo sa veľa smejú sú kamáradske, charizma, musia byť ako tak inteligentné, nie jak tágo, nech sa nepretvaruje a nech to neni zlatokopka tak si predstavujem moju 10 v hodnotení

Uneven

Môj názor: poznám mužov čo milujú tmavovlásky a sú ich slabosťou aj napriek tomu že ich manželky sú špinavý blond alebo taký peroxidový blond.
Mne osobne sa páčia čiernovlásky ktoré majú snedú pleť alebo blondínky ale s olivovou pleťou.
Blondínky s bielou pleťou napríklad mňa odpudzujú.
Celkovo predstava bieleho tela mi nepripadá vzrušujúca.

meranka

Tento boj blondiny verzus tmavovlasky je nezmyselny. Ved existuju krasne brunety, blondiny, rysavky, cervenovlasky... fyzicka krasa nie je len vo vlasoch, ale aj v peknych liniach tvare, sumernej postavy, usmevu.... farba vlasov je len doplnok. A to ze v TV su moderatorky blondiny, tak to je aky argument, ze blondiny su krajsie????

bibba

bingham...
neviem ci tvoja otazka bola ironicka, kedze toto je taka smiesna tema, ale ked uz, mne sa tiez viac pacia tmavsie vlasy na chalanoch. blond urcite nie. ale zalubit sa mozem predsa do hocikoho. napriklad som hovorila, ze nemozem mat frajera co nema hnede oci. ten moj terajsi ma pekne modre oci a lubim. proste aj tak natom nezalezi. ten je pravda, ze väcsina ludia proste ma nejaky ten svoj "typ" :)

bibba

soft beauty... skor ty pripadas nejaka s komplexom :D ved tolko sa hadat otom ake su brunety a kolko blondin je telke :D uvedomujes sa trosku? :D a Victorias Secret... ved tam je naaadherna brunetka... Adriana ;) proste sa ukludni trosku :D blondska :))))

stefan44

mne sa pacia zeny ktore niesu namalovane ale prirodne vyzeraju krajsie.Je to jedno ci hrdzavka alebo blondina.No naj sa mi pacia hrdzavky,zo zelenymi velkymi ocami.Nech su plnostihle vyssej postavy.

Joo Ke

ako MUSI vyzerat ... !!!
tak ako vzdy ,ale tym ,ze sa cite pekna ,je s nou ovela lepsia zabava
cierna , blond ci ....... neviem aka to je fuk