Ži, nezufaj a chod si za svojim šťastim

Príspevok v téme: Ži, nezufaj a chod si za svojim šťastim
123nezufaj

Ahojte vsetci v prvom rade Vas chcem pozdravit :)
Napadla ma taka vec :) Zivot je len jeden vsak? Su ludia stastni su ludia menej stastni. Cim to je? Tí menej stastni sa menej snazia o to svoje stastie? Alebo je zivot ozaj tak nespravodlivy? Citam si tu rôzne problemy ludi, niektori poriadne uz zufaju im je venovana tato tema. Malo kedy tu niekomu nieco poradim, myslim si, ze niekedy ani nie je treba. Ved ked sa tu clovek s niecim zdôveri tak sa mu uz len tym, ze to napise ulavi :) Chcem Vam vsetkym odkazat, ze svet nemôze byt az tak zly. Na zdravi som spoznal dievca volam ju anjelik a zaviedli sme novy druh vitaminu tzv. vitamin U-usmev :) ten teraz posielam kazdemu kto je smutny :) chcem Vam odkazat, ze žite, chodte si za svojimi snami, neutapajte sa vo svojom ziali. Ak Vam tu niekto pekne poradi navstivit psychologa tak sa toho nebojte :) zivot mate len jeden a aj vy mate pravo na stastie na lasku na usmev :) o probleme rozpravajte niekto Vas obijme a den bude omnoho krajsi :)
ak to len jedneho cloveka povzbudi k tomu aby svoje nestastie premenil na stastie tak ma velmi potesi a urobi ma stastnym :)
posielam jednu velmi veselu pesnicku tak podme lietat :) a zabudnut na problemy :)
www.youtube.com

sweater

ze zivot je spravodlivy tak to je dobry kec teda :D, nie ze by som bol ja nejako nepravom trestany ale mam oci a vidim okolity svet a zuzanka zivot urcite nieje taky len taky aky si ho urobis, som zvedavy ze keby sa narodis v ugande ako 12te dieta v rodine ako velmi by si si ten zivot vedela zariadit..

ojka

ja som to tušila, že ťa tu nájdem, nezufaj (((:
no ale inak, myslím, že život nie je ani spravodlivý, ani nespravodlivý, jednoducho je a žijeme ho každý inak, lebo každému z nás sa "prihodí" niečo iného, niekedy milého, niekedy zdrvujúceho.... záleží už len od každého z nás ako sa týmito udalosťami vysporiadame, popasujeme a naučíme žiť... čo často nie je fakt jednoduché.
Omega :DDDDDDD som sa teda pobavila....

ale aj tak, vitamínu U nikdy nie je dosť, no nie? (;

Maoam

ale vsak o tom zivot je :-)
robit chyby je prirodzene a len vdaka nim sa posuvas vpred...
ak chces robit vsetko spravne a nikdy nepadnut na drzku, tak nebudes moct robit vobec nic, nic neriskovat a tym padom nezit...
takych padaviek je vela a tak sedia u mamicky v 30ke na zadku a boja sa vystrcit nos z dveri, neviem ci taky zivot stoji za to? asi tazko

nie druhi ti maju vraviet co je pre teba spravne, ale len ty sama - ty citis a vidis, co je pre teba dobre a co nie, nikto iny nezije tvoj zivot len ty sama

Stratenaaa.

a ako mam vediet co je moje stastie ked vsetko co robim mi hovoria ze je zle ? :( ako mam vediet ze spravim krok ktorym si zivot nepokazim ? ja uz nechcem sklamat a nechcem sa ani sklamat.. zivot je tvrdy boj a kym zistis ci robis spravne tak sa vela krat popalis...... je to dost na prd

BJ

Karol789999 a cvrk ... uz dlho som sa tak dobre nepobavil... schizofrenia chlape, co? :-) Osamelost to byt nemoze, na internete nikdy niesi sam a netreba si pisat sam so sebou. :-)

BJ

123nezufaj, a ked zistis, ze to tak nieje, tak co urobis? Gulka do hlavy, co? :-)
Dakujem, ale to si radsej ponecham svoj nazor na realitu, a krutosti ani utrpeniu sa nebudem bat pozriet do oci, a ani nebudem vyvracat ich existenciu, ci hovorit trpiacim, ze to utrpenie si vymyslaju, a ukazovat im, ako sa jaj mam dobre, a preto sa oni musia mylit. Nie, nepresvedcis ma takymi naivnymi recami zamilovaneho cloveka, ze zivot nemoze byt az tak zly, pretoze moze, a dufam, ze aj tebe nadeli poriadnu nadielku, nech zmudries chlape... nerad by som, keby si zomrel takto nevedomy. :-)
Uz coskoro budes musiet realitu krutosti potrebovat zvladat a stravit, a taketo reci cloveka len oslabuju... robia z nas rozmaznanu generaciu, ale ked pritvrdi kriza a jeden nebude mat co vlozit do ust, co potom? Ked budu okolo teba padat ludia, ktorych poznas, ako hnile hrusky, co spravis? Tak dufam, ze v tom momente to uz pochopis, a nevyriesis to tou gulkou do hlavy ale priznas, ze si sa mylil. Pojdes cestou poznania, v ktorom ma utrpenie svoj zmysel, a treba sa ho snazit chapat, nie utakat pred nim.

zuzanka65

Život nie je nesparavodlivý a ani spravodlivý...Je len život...taký, aký si každý z nás vytvorí ..:-)
Vitamín U, beriem každý deň :-)