Panna u gynekologa - cez konecnik alebo cez posvu?

lilinka

Andie, odvolavam sa na knihu Muz a zena intimne od autora Siegfrieda Schnabla, co je uznavany nemecky sexuolog a psychoterapeut, o ktorom sa docitas aj na wikipedii. V tejto knihe na strane 74 mas dost vycerpavajuce vysvetlenie a hlavne nakres, ze posva sa PREDLZUJE. Takze ak som ta pobavila, tesi ma to. Ale mala som pravdu. ;-))))

opbh

Jasné že živého! A pamätaj, čím starší baran, tým tvrdší rožok!!! A čo stojí? A čo ja viem prečo si nesadne?

paulinka mudra

nerosumiem ty o čom raspravaš,ja som iba z Dastim a Rexom a žiadnym baranom som to nerobyla,však mi nemame barana

lilinka

Andie, radila by som ti precitat nejaku odbornu literaturu. Teraz ich zase zavadzas ty. Keby som to nemala potvrdene zo zarucenych zdrojov, rozhodne to tym babenam do hlavy netlacim. Samozrejme, ze sa posva pri pohl. styku meni. A tiez som napisala ze je to individualne. Ale rozsiruje sa smerom dozadu, to mi nevyvratis nicim. mam to z odbornej literatury. Spytaj sa gynekologa.

paulinka mudra

co? prečo na psichyatriu,však bivam na dedina je to ta najlepšia vec to robit z psom vrele to otporučam

opbh

Tak, pozdravuj Dastyho a nakoľko si taká sprostá- blbá, už sem nepíš, ale sa prihlás na psychiatrické liečenie a douč sa pravopis!!!!!!!!!!!

paulinka mudra

co? nic sa neposuva mne je 10rok. a mala som už sex zo svojim psom Dastim,však je to nomrmalna vec ktora patry k človeku