Prvy sex - kondom

Príspevok v téme: Prvy sex - kondom
vendulka_est

ahojte, chodim s priatelom uz vyse 4 mesiace a tento piatok sa k nemu chystam na vikend. Uz dho sa "pripravujeme" na nas prvy spol. sex, takze som si takmer ista ze sa urcite nieco zomelie.
Len mam strach nakolko neberiem HAK takze pouzijeme kondom, a ja tu vsade citam ako baby stresuju ze im kondom praskol alebo sa im smyklo, tak si teraz niesom ista ci to vobec chcem pretoze sa strasne bojim ze nam ujde :/ aka je pravdepodobnost otehotnenia v takomto pripade ? Ideme to robit prvy krat, ja, aj on takze myslim ze to riziko ze sa nam nieco nezadari je vysoko pravdepodobne a ja si koli tomu stresu styk asi ani neuzijem :/

simoonka

Chodíte spolu iba 4 mesiace a už chceš mať sex? A chcela by si s ním mať dieťa? Ak nie, tak určite nie si pripravená. Veď za tie 4 mesiace si ho nemohla ani poriadne spoznať. A tabletka po nie je riešenie - ak dôjde k počatiu, spôsobí potrat. Dosť veľká zodpovednosť pri takom krátkom vzťahu. Navyše ani nevieš, či sa nerozídete.

maruska123

ja nechapem aku radu cakas, bud sa boj a nemaj sex alebo nestresuj a maj sex...aku inu radu chces? nemysli si ze kazdemu druhemu paru praskaju kondomy, stava sa to skor vynimocne

vendulka_est

no vsak tabletka po sa povie lahko ale ta cena za nu to je uz ina vec :/ ale je mi jasne ze to musi obnasat nejake riziko, ked nieco take chceme takze sa nemozem moc stazovat, som si za to sama zodpovedna.. samozrejme ze ked sa stane tak to uz budeme musiet nejako riesit. Len ja sa strasne bojim ze si to ani neuzijem z toho stresu. My sme pripraveni, ibaze ja mam strach z toho ze sa nam nahodou nepodari a dopadne to takto. :/

Unknow

Ale neboj, nič sa ti neroztrhne, to sa stane fakt len výnimočne a toto sú len úvodné oťukávačky, keď ho budeš nasadzovať dávaj si pozor na nechtíky a inak sa nemáš čoho báť, uži si to :)

maruska123

ked sa nieco stane tak si das tabletku po...a hotovo...ked nie ste pripraveni na sex tak nesexujte..pretoze sex so sebou vzdy obnasa riziko otehotnenia