Strach z erotiky

Príspevok v téme: Strach z erotiky
jajka19

Viem,že sa tento problém bude opisovať neskutočne ťažko ale aspoň v skratke...
Mám 19 rokov, som stále panna, pochádzam z katolíckej rodiny,moji rodičia sa rozviedli...žijem so starašou sestrou a s mamkou...otca viac nechcem vidieť!

Môj konkrétny porblém je asi ten,že sa svojim sposobom bojim komunikovat z muzmi...a ak aj nejaky prejavy sympatie hned sa zlaknem...
Zopár dni dozadu som sa stretla s jednym chlapcom (bol strasny fesak) je o 4 roky strasi odomna...sli sme do kina a potom k nemu ,aspon na chvilku...zacali sme sa bozkavat (poznamenam,ze nikdy som sa s n miky este tak vasnivo nebozkavala...no slo to samo)...citila som sa naozaj prijemne...no neskor sme si sli lahnut,ze si pozrieme nejaky film...spravili sme si pukance...a ako sme tak lezali na posteli...zacal ma znova bozkavat,obchytkavat, rozopol mi podprsenku,hladil prsia..a smerovalo to k sexu..no povedala som mu,ze eset niesom pripravena...a celkovo som sa bala...ake to bude, vzdy som mala napamati fakt,ze som veriaca a nepatri sa to...no v skutocnosti som mala strasnu chut sa nanho vrhnut a pokracovat v "rozrobenej veci"...bojim sa aky bude sex,ci to bude boliet,a svojim spôsobom sa hanbim...ukazat sa mu naha....vedeli by ste mi v tejto veci poradit...? ako sa odosobnit...alebo mam radsej s tym pockat? ...a vlastne,nikdy som nebola naozaj zamilovana...vzdy som si nahovarala,ze na take veci mam este cas...a tak natusim, aky to bude pocit ked sa donho naozaj zamilujem...a bojim sa toho,aby ma nevyuzil iba na sex ,a odkopol:( ...volal ma aj na víkend do PP do aquaparku...no cely vikend s nim...mam strach..a urcite bude ocakavat,že sa bude nieco diat...bola by som vas povdzacna ak by sa mi nejaka z vas ozvala sem alebo na pokec : vlastikk@azet.sk

Dakujem baby!

0mega

to je divne.. ze katolicka baba si necha rozopnut podprsenku za par dni :D
tak to ako nekatolicka pojde na dvaja_na_jednu za 5 minut, alebo co ?? :D

Limberka7

ahoj jajka,
radila by som ti nato ísť postupne. nečakaj, že z jedného dňa na druhý sa z teba stane nebojácna sexuálna dračica :)

v prvom rade by si sa mala stotožniť s tým, že sex nie je zlo. - vzhľadom k tomu, že si bola vychovávaná ako katolíčka.. neber to ako niečo za čo by si mala mať výčitky. ber to ako normálnu súčasť života a krásny prejav lásky :) to bude prvý krôčik..

ďalším krokom by bolo podľa mňa ujasnenie si toho či práve s týmto mužom chceš o "to" prísť..
a potom sa rozhodnúť či už je nato spávny čas alebo chceš ešte nejakú tú dobu počkať.. ak počkať tak sa mu s tám zdôver a ak je normálny chlap s veľkým CH, pochopí to :)

no ak si si istá, že toto je ten správny čas a muž, skús odbúrať svoje zábrany. navoďte si príjemnú atmosféru a konaj tak ako ti srdiečko radí. ak ti bude našepkávať "vyzleč ho.. daj si ho.." atď. tak to urob, ak ti bude šepkať "toto je už moc" neboj sa to povedať a stopnúť.
a hlavne sa nehanbi, nahé ženské telo je pre muža niečo krásne a nevšímajú si naše nedostatky tak ako ich asi ty vidíš na sebe (priznajme si - každá máme niečo čo by sme zmenili :) ). uvídiš, budeš pre neho krásna..

ale ja by som ti radila ešte chvíľu počkať. spoznávaj ho, vychutnávaj si toto obdobie kedy sa pomaly zamilovávaš a časom sa naskytne situácia kedy si povieš " už sa nebojím. teraz a tu ho chcem, lebo inak vybuchnem od túžby " :) nenáhli sa a neboj sa.. láska aj sex Z LÁSKY sú dva krásne pocity.. niekedy láska bolí, ale to patrí k životu. netreba sa báť dopredu.. "nikdy nedovoľ aby ťa strach z prehry vyradil z hry"

a čo sa týka bolestivého prvého sexu. niektorú to nebolí vôbec, niektorú áno. zdôver sa mu, že si panna a ak pôjde na teba trpezlivo a nežne, nebude to bolieť..

držím palce :))

Limberka7

ahoj jajka,
radila by som ti nato ísť postupne. nečakaj, že z jedného dňa na druhý sa z teba stane nebojácna sexuálna dračica :)

v prvom rade by si sa mala stotožniť s tým, že sex nie je zlo. - vzhľadom k tomu, že si bola vychovávaná ako katolíčka.. neber to ako niečo za čo by si mala mať výčitky. ber to ako normálnu súčasť života a krásny prejav lásky :) to bude prvý krôčik..

ďalším krokom by bolo podľa mňa ujasnenie si toho či práve s týmto mužom chceš o "to" prísť..
a potom sa rozhodnúť či už je nato spávny čas alebo chceš ešte nejakú tú dobu počkať.. ak počkať tak sa mu s tám zdôver a ak je normálny chlap s veľkým CH, pochopí to :)

no ak si si istá, že toto je ten správny čas a muž, skús odbúrať svoje zábrany. navoďte si príjemnú atmosféru a konaj tak ako ti srdiečko radí. ak ti bude našepkávať "vyzleč ho.. daj si ho.." atď. tak to urob, ak ti bude šepkať "toto je už moc" neboj sa to povedať a stopnúť.
a hlavne sa nehanbi, nahé ženské telo je pre muža niečo krásne a nevšímajú si naše nedostatky tak ako ich asi ty vidíš na sebe (priznajme si - každá máme niečo čo by sme zmenili :) ). uvídiš, budeš pre neho krásna..

ale ja by som ti radila ešte chvíľu počkať. spoznávaj ho, vychutnávaj si toto obdobie kedy sa pomaly zamilovávaš a časom sa naskytne situácia kedy si povieš " už sa nebojím. teraz a tu ho chcem, lebo inak vybuchnem od túžby " :) nenáhli sa a neboj sa.. láska aj sex Z LÁSKY sú dva krásne pocity.. niekedy láska bolí, ale to patrí k životu. netreba sa báť dopredu.. "nikdy nedovoľ aby ťa strach z prehry vyradil z hry"

a čo sa týka bolestivého prvého sexu. niektorú to nebolí vôbec, niektorú áno. zdôver sa mu, že si panna a ak pôjde na teba trpezlivo a nežne, nebude to bolieť..

držím palce :))

vebe

Pisala si, ze si spoznala toho chlapca zopar dni dozadu. Si si ista, ze je po par dnoch cas uz na sex? No ja neviem, ja by som dotycneho potrebovala lepsie a dlhsie na to poznat, aby to bolo ozaj z lasky a ked uz nic ine, tak mysli na to, ze aj pri velkej opatrnosti moze byt z toho nasledok