Transplantácia vlasov

Príspevok v téme: Transplantácia vlasov
lovedays

tak na úvod, koľko stojí taká transplantácia vlasov? mám záujem, hoc nemám nejako extra riedke vlasy, ale chcela by som si tým opticky znížiť čelo, ktoré mám až nápadito vysoké. Dá sa niečo také spraviť? úplne na vrchu čela, kde už začínajú moje vlasy, by sa preniesli vlasové transplantáty a vznikli by tam nové vlasy, tým by som opticky zakryla vysoké čelo?

roman304

Ja som obejdnany na buduci tzyden uz aj v praci som si to vybavil len sa trosku bojim no centrum plastickej a estetickej chirurgie mi odporucili viaceri aj zeny aj muzi tak som zvedavý aký bude personal a ako budem spokojný s výsledkom

lucia.z

Nemala som vazny problem ale stale mi vypadavali vlasy. Odporucam Fulfix Complex. Zastavuje vypadavanie vlasov a sedivenia. Uzivala som ho mesiac a bola som velmy spokojna. Je zazracny. Predava sa len cez internet.

Stanka984

Samozrejme ze je konzultacia a aj pred operacne vysetrenia ti musia urobit ako pri kazdej inej operácii ci zákroku :)

Stanka984

Ja som mala uraz pri ktorom som prisla o vlasy nie o vela a le prisla a dala som si ich transplanotvat a mozem to len odporucit nie len ze ti to zdvihne sebavedomie ale budes mat zo seba ovela lepsi pocit uvidis