cim krmit novorodenca

Stano.

Ano je v porodnici, ale pred par hodinami mi telefonovala ze este nejedol a teraz sa neoziva. neviem co sa deje. predpokladam ze ma k nej ani nepustia. To je basa ci co?

malediva

ano, ked je v porodnici, tak to je o.k. Moj maly dostal glukozu, aby mal vyziveny mozog..
som si myslela ze je doma..

malediva

V kazdom meste funguje jedna lekaren non-stop, teda aj v noci.. Treba si zistit, skus internet, alebo fakt neviem, zavolat na pohotovost a popytat sa? :(

Lulu2011

Stano - predpokladam, ze je v porodnici, v porodnici babo UM dostane od personalu, ak to je potrebne, ale urcite si urob zasoby doma pre istotu, aspon jedno balenie, ak je ako tak v poriadku a vladze, nech skusi kojit, inak 12 hodin babo po porode nemusi jest, mne ho tiez nedali hned, co ma znervoznovalo, proste takto to chodi vo vacsine porodnic, vecer som si ho isla pýtat, vtedy mi ho doniesli aj som ho nakojila

malediva

prosim ta, utekaj do pohotovostnej lekarne a kup mu zacinajuce dojcenske mlieko, lebo to moze mat vazne dopady na mozog.

Stano.

Lulu: Mamicku dokatovali doktori. Neviem ci bude kojit. Doktorov nechcem ani vidiet. Dakujem za typy. Babatko ma 12 hodin. Este nejedlo. Je to normalne?