Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

Valika146

sloniatko
ahoj
tak ako rada sa pridám ku vám:)
začala som už pred týždňom :)
tak ako dole mám 2 kilečka :)
na raňajky sacharidy a poobede a večer bielkoviny. zatiaľ hľadám také jedla čo obsahujú viac bielkovín ako sacharidov :)
snažim sa jesť zdravé jedlá no ale samozrejme niekedy sú tam aj tie prehrešky :)
ako dneska napríklad som jedla domáce pirohy tie milujem! :) a ešte ak kus pečené :) ojs.. no ale na druhý deň si poviem že nič si nedám (žiadne prehrešky) a zamakám viac na sebe :)
len mám strach či potom nepriberiem neviem ako si potom udržať váhu. o tom si musím ešte prečítať :)
mala som 67kg a teraz 65kg

lolka00

u nás v zavode to takto ide. zoberu ta na mesiac ked je práca :( chcela by som si najst nieco ine už a vykaslat sa na balenie vložiek.
Ale aj tak oni tam si vyberajú ľudí :(

lilekk

lolka inak o tom ta neinformovali dopredu? :( to co je za debilov :( strasne sa dnes chovaju k ludom, ale nie ze teraz sa budes z toho depkovat! neboj setko bude ok :,)

lilekk

sloniatenko ja mam 24 r. a ja som stastna ineho by som nechcela vidim ze sme na tom podobne ;)
a ano ako pise Danka o tom ananase obsahuje enzym bromelyn, mne ho v tom centre velmi odporucali a fakt som si vsimla ze po tom ananase chudnem :))vies co kupila som tie susienky co papavam na ranajky a odporucila mi tabletky nejake co tlmia chut na sladke a jedlo lebo som sa jej stazovala ze mam take chute teraz ze by som zjedla vsetko co nezje mna a hlavne teraz a este som jej rozpravala o tych prehreskoch :D tak som si ich vzala pondelok 14.5 mam vazenie dalsie takze Ti dam hned echo ci nejak pomohli :D

lolka moja drz sa :( ja viem ake to je byt bez prace :( ale hlavu hore!!! raz si urcite najdeme dreamjob! :) inak mne ta dietologicka vravela ze treba si dat ranajky dve hodiny potom co vstanes

sloniatko

danka to mi je luto :( no ja idem v pondrlok tiez do prace :) a lolka nemusis hned ani mne hned po zobudeni nechuti ale je vhodne fakt do hodky a pol sa najest :)

sloniatko

lolka ja ked idem do prace rano tak tiez stavam o 5h a ranajkujem pred tym nez idem do prace ano mala by si ranajkovat skor pretoze ak stavas o 5rano a tvoje prve jedlo je tusim o osmej tak to uz nejsu ranajky ale desiata a tvoje telo nema energiu musis jest do 1,5h po zobudeni :) a tie parky no ja nejedavam ziadne a i ked su hydinove su urcite plne muky soli atd a maso skoro ziadne takze ja hovorim ze nie ako raz za cas ok ale neber to ako zdrave :)

lolka00

danka ja ráno nejem ked vstanem a ani nie som vtedy hladná.
Už ma dneska ináč prepsutili takže nebudem chodiť do roboty kým si niečo nenájdem.

dana660xz

ananas obsahuje latku bromelin,ktora robi nieco so stiepenim bielkoviny myslim a potom sa z toho chudne ci tak nejak. kazdopadne je to urcite velmi prospesne papanie.
lolka ved ranajkuj tak, ako to tebe vyhovuje, ked si neni hned po zobudeni hladna, tak na silu zas nejedz.