Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

Linguistics

danka, dakujem, vykonam ;)

Nie, ten post chcem sama pre seba - dam sa na ten detox s citronom a javor. sirupom. Nech som lahka a cista, pripravena jest hlavne ovo-zele, myslim, ze po poste sa mi lahsie navykne na taky styl stravy :) Len este ci to zvladnem :D

dana660xz

ahojcek linguistics, no trest si zasluzis len za marsmalow a oriesky v cokolade. takze odporucam aspon 30 brusakov. a nemusis to ale hned riesit postom, to je prehnane, ci robis to aj kvoli niecomu inemu?

Linguistics

Ahojte!
Dnes som nanic a cakam na trest - mala som asi 5 marshmallow, za hrst 'japonskeho mixu' orieskov a za hrst orieskov v cokolade :D :D Ja som taka hnusoba, a este sa z toho smejem :))
Ale nic to, zajtra idem na post, musim poskryvat vsetky sladkostinky alebo ja neviem co :(

baculka

Určite je to aj tým obdobím, ale ja som napr. takto začala jesť koncom minulej jesene , jasné že cez vianoce a tak sa to pokašlalo ale v podstate odkedy som tu s vami to je tak od marca tuším odvtedy som zase na tejto strave :)

Inak dnes bola desiata že 2 tvarohové buchty, asi mi chýba energia po včerajšku, lebo som zo záhrady prišla o 10 večer a ráno o 6 už na nohách takže asi tak :(

Ale obed bol šalát : praženica z 2 vajíčok bez oleja zmiešaná s 3redkvičkami ,pár cherry paradajkami, asi 8 zel. olív a jarná cibuľka + padol celý ľad. šalát 1 :D

inak som vypila už vyše 1,5 vody + 0,5 l zel. čaju ...

A dnes bolo zatial 60 brušákov + 1,5 h spánku :)

Pekný deň

Maoam

Baculka :-), iste je to aj rocnym obdobim, v zime je to zasa inak, ale jar a leto su na toto fakt idealne! Mne to, presne ako si to ty opisala, tiez tak vyhovuje.
A ano, jedlo nemusi byt varene. Vcera som mala chlieb + tuniaka :-), inokedy si dam polievku, alebo mäso v pare. Je to rozne, proste podla toho, na co mam chut, co si telo ziada.
A hlavne musim vela pit, od rana, cely den rozlozene. Inak sa citim zle. To tiez pomaha.

baculka

Inak Maoam a Danka takisto úplný súhlas, papáme dosť podobne, takisto mi vyhovuje tak 80 % vita stravy a tých 20 ani nie že varenej ale nejaký ten jogurt, raz za čas ryža hnedá, ja napríklad papám každú nedelu tuniaka vo vlastnej šťave inak nejem mäso vôbec ( tak 3 x do roka nejakú kuracinu, záleží od toho ako to moje telo cíti :)

Takže som rada že nás je tu takých viac teším sa :)

baculka

:) ahojte krásky tak ja som včera mala na večeru plnú misu polievky ( uvarená mrkva bez soli a oleja, kde si dám pár nakrájaných čersvtých cherry paradajok a 2 redkvičky )

potom som bola pol hodinku na bicykli, a potom asi 2 hodiny makačka na záhrade, ale fakt že makačka , potom som musela zjesť aspoň 1 jablko lebo som nevládala ani chodiť :D

Dnes ráno pohánková krupica s bielym nízkotučným jogurtom + asi 2 lyžice džemu, už som ho veľmi dlho nemala čo je dosť pokrok u mňa takže som si dopriala :)

Pekný deň :)

Maoam

Danka, to iste mas so sportom. Tiez som testovala nejaky cas. Niekomu vyhovuje cvicit kazdy den. Mne to vobec nerobilo dobre, naberala som rychlo svaly a puchla som :D. Potrebujem vzdy pauzu aspon den.
Takze pre mna optimal strava tak 75-80% raw, jedno varene jedlo denne, musim vela pit, dlho som podcenovala pitny rezim a co sa pohybu tyka, tak pohyb cely den ano, (nesedim v kancli) ale sport max. 3x do tyzdna, viac nie. A telo sa nastavilo na to + pridrzam sa aj tej stravy podla krvnych skupin, teda nie na 100%, ale pridrzam sa toho, ako orientacia. Je to taky kombistyl viacerych veci a hladala som veru strasne dlho.
Treba testovat, skusat ale dlhsie pozorovat, nieze dva-tri dni, ale par tyzdnov a clovek vidi aj vyciti, s cim sa citi dobre, s cim horsie a co mu vobec nesedi.
Napr. ja by som sa nedala na dukanovu ani na mliecnu dietu, to by ma zabilo.

dana660xz

maoam uplny najuplnejsi suhlas s tebou! kazdemu vyhovuje ine, clovek musi spoznat seba sameho a dopracovat sa do stavu, kedy nebude premyslat nad kazdym sustom, clovek nemoze mat cely den v hlave len jedlo. ja som sa az tak daleko este nedopracovala, ale som na spravnej ceste si myslim.
sloniatko vies co? ked urobi niekto nejaky prehresok, tak potom to poriesime, my ako policajti sa zhodneme na pokute,. ako vidim ty si prehresok nemala, mozes si zapisat do kalendara cerveny bod :)a to ze ti neslo ovocie a zelenina z toho si nic nerob, nie kazdy je na to, aj annike bolo z toho zle si pamatam.
helus drzim palce dneska s tym zaludkom, nech uz nestrajkuje!