Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

[zruseny22]

Maoam, ale tých 63kg som mala na ZŠ. V 12 tich som začala s diétou- po 17h nejesť a nejesť nič sladké. Tak som schudla nie za dlho 7kg, no a potom začal kolotoč PPP:-(

[zruseny22]

Maoam, áno, myslela som, že máš 40, lebo máš super infošky a tak:-)
Ja som mala váhu pred dietami a PPP 63kg. Ale aj počas PPP som sa dokázala vyšplhať na 69kg, bez toho, aby som sa prejedala... ale potom, keď som raz zistila, že mám 69kg, jedla som za deň cukríky tic-tac a už nič. Behom chvílky som to dala na 57kg, fakt 3 týždne? Menej?... no a potom som išla do nemocnice kvôli PPP, tam som samozrejme odmietala jesť, ale musela som- po jedle ležať, nečítať časopis a pod., ale schudla som tam aj tak ešte na 54kg.. potom som išla domov a ďalej si chudla- na 50, 48, 46, a už to išlo... :-(

klepnúť ma ide z toho, že... ááále.... kašlime na to.

Ja mám zasa široké ramená, hrudník, všetko:-( U nás doma majú všetci cez 100kg, tak ja aj tak nemám byť ani po kom štíhla:-(

Maoam

Cry, no mladucha :D, minule mi jeden velmi mily pan povedal, ze: no, mohli by ste byt aj mladsia.....pako :D.
Co si si myslela, ze mam uz nejakych 40? :D
Cry, ja som spokojna, ja som povodne chcela ist na 53/165cm, ale moje telo sa zastavilo na 54,5 a dalej to nejde a myslim, ez toto je moja idealna vaha. A tak som to prijala :D. Lenze vies, ja pre to nejak vela nerobim, teda je mi jasne, ze kebyze zacnem dietovat alebo poriadne sportovat, tak to urcite este zlezie, ale ja nie som velmi typ na sebatyranie.
Takze tak.

[zruseny22]

Maoam- ako vás tu čítam, ja som mala pocit (než som sem pred chvíľkou vkročila), že máš viac rokov. A ty taká mladucha! A to nehovorím o tom, že ja sice meriam 169cm, ale váhovo som približne ako ty!!!! Ide ma klepnúť:-( .. a zároveň mám v sebe taký divný pocit... ty by si chcela 53kg... ale čo sa týka mňa... tak si na mňa nejaká "prísnejšia", nie? Veď ty si štíhla už teraz!

Maoam

ano, je, ale skor ako zaradeny do bezneho zivota, nie vynutene, ze musim a tak, to ta rychlo prestane bavit

proste to musi byt sucastou tvojho kazdodenneho zivota, c hodit peso, na bicykli, alebo ist behat, tancovat, co len chces

jasne, ze to telu a svalstvu len prospeje ked to robis pravidelne, budes viac spalovat aj v pokoji a spanku a tym padom ti obcasna maskrta neuskodi ;-)

Kristinkita_1

A viete čo este ja mozem skonstatovat?
Odkedy som si uvedomila, ze sa necitim fajn, zaradila som do svojho života pohyb - veela a vsade peško, fitko - 3x tyzden, beham, skačem na švihadle ... nemozem povedat ze pravidelne ale pohyb ako taky mi nechyba - resp. nechybal do chvile ked som si povedala ze staci. A povedala som si to ked som akosi nevidela ani ubytok na vahe ani v cm. A skoncila som. PRestala behat, chodit cvicit.
Ale ako vidim ozaj je chyba nehybat sa.
Kilo slo hore a som akasi "mlandrava". Naozaj je ten pohyb dolezity a vyskusala som si to nna vlastnej kozi.

Maoam

Kristinktita, no hovori sa ze do 23-24 to zmakne metabolizmus a potom uz na tom treba velmi makat :-).
Takze to aj u teba presne tak nejak vyslo casovo, ze?
Myslim, ze tebe bohate stacia tie tri kg a budes mat vybornu postavu.
Ja som len o kustik vyssia (165) a mam 54,5-55 a je to fajn. Chcela som ist na 53, ale zatial nevydalo :D.
Adresa: maoamka1@gmail.com