nema na mna cas

Príspevok v téme: nema na mna cas
nimsklamana

ahojte,
dost casto sa mi stava, ze ked ja navrhnem partnerovi stretnutie, tak odmietne. vyhovori sa na unavu, ze musi ist skor spat, ze rano vstava do prace a pod. nase stretnutia su takmer vzdy aj o sexe, netvrdim, ze sa mi to nepaci, paci sa mi to a ten vztah medzi nami povazujem viac-menej za otvoreny, porozpravame sa o comkolvek, mame medzi sebou skvely sexou, nezavazujeme sa zbytocnymi slubmi ani nicim, len som sklamana z toho, ze povacsinou ked navrhnem stretnutie ja, tak on odmietne. a ja sa citim hrozne, ako taka odhodena ku...va. no na druhej strane si poviem, ze to aj som, ked mu dovolim aby sa tak ku mne spraval a stretavam sa s nim a spavam s nim aj nadalej.
mate s tym niektora skusenost? alebo co vy muzi? naozaj veta idem skor spat znamena ze idete skor spat aj ked by ste sa radi stretli, no ste len prilis unaveny?
ja viem, ze ma byt z coho unaveny, chapem to, ale proste nieco vo mne sa zacina ozyvat, ze ma nepotrebuje vidiet tak casto.

laskonka12

Začni sa mať rada, vážiť si samú seba a ukonči to...neponúkaj sa chlapovi na sex. Nechce nič viac pravdepodobne. SKús sa s ním porozprávať, ale nedávaj tomu veľké šance. Zažívala som čosi podobné, ale ja som sa zaľúbila, je ťažké sa mu neozývať, ale nedal by mi to, čo potrebujem. A už to viem..

nimsklamana

ake vyhody? nie materialne to neboli... dostala som od neho nausnice, ale to bol darcek k sviatku. a on odo mna dostal parfem v priblizne rovnakej hodnote. aj v baroch sme platili na striedacku, takze o peniaze neslo. ale skor ma vedel vypocut a prejavoval zaujem o mnohe veci v mojom zivote, o ktore sa nik nezaujimal. ano, aj problemov mam doma dost a tesilo ma, ze som s niekym, pri kom na ne nemyslim, s kym sa citim prijemne a dobre. dokonca ma potesili ze ma celkom svojimi recami navnadil na to, aby som pokracovalo v studiu a neprastila s nim, lebo momentalne mam pocit, ze to trosku nezvladam (je to dosledok tych problemov doma). polichotilo mi, ze vo mna veri a vie, ze ja to zvladnem. mala som v nom oporu. bolo prijemne ist domov a vediet ze aspon niekto tam na mna caka a bude rad, ze ma vidi a je so mnou... ze ma objime a vypocuje. tak toto som z toho mala... plus, priznavam ,ale lichotilo mi, ze ma zvadzal starsi muz...

Maoam

smiem sa ta opytat, ake plusy si z toho vztahu mala? preco si sa nan vobec dala? v niecom ti pomohol, niekam posunul, alebo ta na nieco zlakal? (dufam, ze nie materialne vyhody, lebo posobis na mna dost inteligentne a myslim, ze nepatris medzi lacne baby, skor vo mne budis ten dojem, ze to bolo v nejakej tvojej slabsej chvili, mozno si mala problem, ked si zacinala tento vztah a on ti poskytol pomoc alebo oporu?)

obdivuhodne je, ze si dost dlho drzala emocie na uzde, toto vie velmi malo zien a v tvojom mladom veku je to zaujimava schopnost, tak vyuzi tuto svoju vlastnost a cim skor z toho odid prec

mas tu vyhodu, ze si dost pragmaticka, to ti moze dost pomoct

nimsklamana

mate pravdu, musim to urobit, kym mi to naozaj prerastie cez hlavu a zacnem ho mat rada, pripadne lubit. lebo to uz by si so mnou zametal mozno aj navzdy. a to nechcem. a nedovolim. aj ked ten sex bol fakt fajn...
ale zasa hlavne v zaciatkoch, posledne tyzdne za vela nestoji...
a asi je skutocne na case najst si normalny vztah s niekym v mojom veku, kto na mna bude mat cas

Maoam

ako? prvy krok je tvoj odstup a ukoncenie tejto afery z TVOJEJ strany

a potom pojdes dalej, kazdy vztah nam nieco dava, aj tento bol pre teba a pre tvoj zivot z nejakeho dovodu dolezity

je cas posunut sa dalej, uloha je zrejme splnena

nimsklamana

jajka, si ma rozosmiala :) dakujem, aj ked je to len taky smiech cez slzy.
ci je pekny, no kamosky mi ho moc neschvaluju, je sympaticky, mna strasne fyzicky pritahuje, nieco na nom je, ale aj tak si casto ked pri nom lezim a prechadzam mu rukou po tvari, hovorim - kolko mas len vrasok, a ake vysoke kuty mas; jeho styl obliekania nekomentujem, zastavil sa niekde v jeho puberte a zrejme sa uz nezmeni. je o 14 rokov starsi a asi si naozaj len dokazuje, ze ma na to, aby naskocil na posledny vlak s mladou studentkou...
mala by som si opat zacat vazit samu seba, no neviem ako...

nimsklamana

vies, tusila som to uz davno, no mozno tym, ze dnes sa toho udialo az prilis a ja som sa naozaj chcela odreagovat a pokecat o uplne inych veciach, mi praskli nervy, skoncila som tu, vypisujem tu nieco s cim by som si pred par mesiacmi zvladla poradit aj sama, no bohuzial som skoncila ako zena, ktora sa sama pripravila o sebauctu a sama si uz nevie rady s nicim...