obmedzeny clovek

niekto2548

aj mna, pretoze som si myslel pred nejakymi 5 - 7 rokmi ze som mudry a teraz viem ze vtedy som inak reagoval na situacie, mal ine odpovede na otazky kozmeticky sa zmenilo aj moje vnimanie na svet. vtedy som este nechapal ze napr. ta dokonalost a jej dosahovanie je premarneny cas. teraz to uz viem. zaujimave je ze kazdy si mysli ze je mudry, ako nahle si to nemysli tak to prirodzene zmeni a usposobi nazory a spravanie. kazdy mame svoje mudrosti. aj ja si myslim ze som mudry aj vy. len ci o 5-7 rokov si budete mysliet ci ste boli mudri?! ja o sebe nie.

nijaky26

a kedy clovek uplne psychicky dospieva? a ako to vyzera? ako vsetko chape? lebo ja sa citim ako take decko obcas , a co ak nikdy nedospejem?

jajka001_

taki ludia ktori su na jednej strane zakomlexovani a na druhej namysleni, urcite take typy poznas, aspon ja som sa s nimi stretla najma na zakladnej a strednej, ludia ktori ponizuju inych aby si dokazali ze nieco znamenaju. myslia si ze su v niecom alebo aj vo vsetkom super ale maju pocit ze su nedoceneni (napr v rodine) tak si to kompenzuju na inych urazanim
ludia ktori su len zakomplexovani, vacsinou trpia depkami a nerobia zle
a ti co su len namysleni, su arogantni povedzme a nie velmi prijemni pre okolitu spolocnost, ale neurazaju ludi, nemaju potrebu si nieco dokazovat

jajka001_

chciet byt dokonaly, no, v podstate kazdy normalny clovek vie ze nemoze byt nikto dokonaly, ale snazit sa vylepsovat, to je uplne ok a prirodzene

Lumik

chciet byt dokonaly? no mozno zalezi na tom ako ta dokonalost ma vlaste vyzerat, ak bude nejako ohranicena tak cim viac sa bude k nej clovek priblizovat tym bude obmedzenejsi. Ono sa mi javi uz samotne chcenie ako prejav urcitej obmedzenosti.

nejaky 1492

Vies kto je obmedzeny, ten, kto chce byt niekym inym /vysnivanim/a nema to dosiahnute, prezite nevie o tom nic ake je to v cieli jeho sna, ALE HRA akoby ho dosiahol, proste navonok frajerisko napriklad, alebo uspesny clovek, alebo bohaty a v realite protipol. Je pre druhych priehladny a vedia kto je v reali hm len ci on vie ze vedia - ale to je skor o ludskej hluposti, nedokonalosti a to cloveka obmedzuje napr.