pre ženy ktoré majú orgazmus

Lenush

ja som mala troch partnerov, s ktorymi som spala, ale ani s jednym som nedosiahla orgazmus.. teraz mam konecne partnera, ktoreho neskutocne milujem a na ktorom mi neskutocne zalezi a s orgazmom nemam najmensi problem.. nemusi byt chyba v tebe, moze aj v partnerovi, mozno si si len nenasla toho praveho, alebo ho nemilujes tak, aby sa ti podarilo dosiahnut vrchol.. este som nezazila niekolko orgazmov po sebe, ale za to zazivam stale silnejsie a silnejsie a je to stale krajsie a krajsie..

markketa

račej 1ho a poriadne trpezliveho z vybornou sex vydržou.ak sa urobiš raz,jasne,že ten druhy orgazmus nepride hned tak rychlo.skušaj,vymyšlaj a experimentuj.určite nato prid
eš.

pink

no s tým som ja mala problém tiež...pri bývalom som nezažia ani jeden...ON sa somnou roišiel kvôli tomu, že ma nevedel uspokojiť!!!PAKO!!!
a teraz???zažívam aj tri ak sa dá a vládzem...
môj terajší partner je prosto ÚŽASNÝ!!!
dva zažijem už len pri orale a ďalší pri milovaní, ak nie zrovna až dva...
možno nezáleži na partnerovi ale aj na Vás, ako sa uvoľníte a necháte plávať svoje pocity a chute...
dá sa dosiahnúť aj jeden orgazmus, ktorý bude ako desať...
záleží hlavne na Vás!!!

stiflerkoooooo

no talze som tu sam chalan ...no pohodkaaa:D ..SKRATKA babenky..no potrebujem vedet ako mam spravne urobit babu..(kedze som to ete nerobil) ...PLOSIM NEJAKY SUPER navod :-) cmuk cmuk na ***EMAIL*** stiflerko777@azet.sk

diablik

ja ich mavam tolko, ze to neratam ani ja a ani partner, a ak by som mohla nieco poradit, tak asi tolko, ze maximalne sa uvolnit a vychutnavat si vsetko, co prave robite a to musi byt samozrejme obom prijemne..

sedma

su zeny, ktore by pocas normalnej suloze aj za ten jeden zabili...asi zalezi od toho aky intenzivny je ten prvy, ze aky bude ten dalsi...aspon u mna to nema nejake pravidlo

arriela

cavte baby..takze,ja mam este len 19 rokov..normalne pri sexe som ozajstny orgazmus nemala nikdy..ale mam partnera,ktory ma dokaze tak spravit rukov,ze tych orgazmov mam po sebe niekedy aj viac ako tri..skus to takto,mozno to pojde..:)

markketa

ahojte.vsetko je to len prx a trening.ale zase je pravda,že sme každy iny.čo sa tyka tych orgazmov,su ženy ktore dosiahnu tri orgazmi,su ženy ktore maju jeden a stoji za tie 3.ak je žena dobre nadržana nieje problem urobit sa.ak ma pohlavny styk pravidelne,tak je jasne,že jej to trva dlhšie.potom už zaleži aj na partnerovi,ako dlho dokaže byt zdržanlivy a neurobit sa hned za par minut.u chlapa je to tiež individualne.jeden sa urobi po par min.druhy sa može milovat aj h.všetko je to v hlave!ak zavrite oči a bude te mysliet na to ake je to vzrušujuce a potom tie oči otvorite a vydite aky je partner vzrušeny ako vdycha a ovlada cele vase i svoje telo je to super a da sa to zase aj na opak,že prevlada a ovlada žena,ak je par už zohraty,je to vzajomne.tieto veci sa strasne zle vysvetluju,pretože fak sme každy iny a mame aj ine nazori a chute.ja napriklad praktizujem na začiatku draždenie klitorisa jazykom,niekedy sa tiž neurobim hned,inokedy zasa behom 2min.potom je to zaujimave v misionarnej polohe,ale tam zaleži na chlapovi ako dokaže pritlačit na ten spravny bod.aj poloha na konika je fajn a ak muž oblizuje a hra sa z bradavkami,alebo s prštekom skuma zadoček,je to tiež vzrušujuce.poloha od zadu je dobra,pri tom si alebo sama,alebo partner prstom draždit klitoris a ešte ked tak bobre vnika dnu,meverim tomu,že sa baby neurobite.ma to však ten hačik,ktorí som už spominala.ak patrite k ženam ktore na odbavenie potrebuju dlhši čas,musi mat aj vas partner dlhšiu a lepšiu vykonnost.chce to len prax,poznat svoje a partnerove telo,zapnut mozok a zmysli,fantaziu a trpezlivost.dufam,že som vam trošinku pomohla.