chlapi - ake zeny vas viac zaujmu?

Príspevok v téme: chlapi - ake zeny vas viac zaujmu?
sana

zaujimalo by ma ....

- zena, ktora je priatelska, zhovorciva?
- alebo zena naoko "chladnejsia", nepristupnejsia,nedostupna?

asi samozrejme zalezi aj na tom aku ma povahu chlap..ale co robit ked je menej "smely"?.. mam skusenost ze i otvorenejsim pristupom sa situacia nijako nevylepsila z obycajneho priatelstva na nieco viac.

Fero M.

V prvom rade žena ktorá je vyrovnaná a nevracia sa vkuse do minulosti pre hocičo. žena ktorá nemaní každý 4 den náladu bezdôvodne...

Milá, upravená, sympatická, energicka, so záľubami, veľkým okruhom priateľov, ambiciozna - v norme, nefajčiarka, a ešte aby nepresedela každý víkend na diskoteke.
Samozrejme dobrá kuchárka :P a milenka v tom smere, že jej nestačí sex raz za 2 týždne..

Magy

to je individualne, kazcy chlap ma rad nieco ine, kazdemu imponuje iny typ zeny. kazdopadne je dobre, ak je zena prirodzena, dostojna, zenska (aby sa nesnazila kopirovat niektoe muzske specifika, ako vulgarizmus, silacke reci a pod) a aspon priemerne rozumna. myslim, ze pokial ho nicim nepritahujes, tak jedine co mozes dosiahnut svojou aktivitou, je mat s nim sex, ze podlahne tvojmu "nadbiehaniu" a skoncite v posteli. na vazny vztah by som to ale nevidel. ale nikdy nevies, obcas aj motyky strielaju... :)))

wreck

a nieco medzi tym by nebolo? zena vyrazny extrovert (u mna) akosi podvedome evokuje vztahovu nestalost, a zase ked hra chladnu a nedostupnu, podstatne (u mna) straca na pritazlivosti kvoli nedostatku zenskosti.

ak sa situacia nezlepsila, tak a) ma strach, b) nema zaujem, c) aj napriek otvorenemu pristupu stale nepochopil.