Prečo sa dievcatam nepáčim ale chlapcom áno ?

Príspevok v téme: Prečo sa dievcatam nepáčim ale chlapcom áno ?
Fredy86

Som dievča (17) a nikdy som nebola nejak pekná ani som sa výrazne nemalovala ani nič podobné. Nikdy mi vsak nijaké dievca nepovedalo , že mám nieco pekné , dievcatá o mne vacsinou hovoria ako o tej skaredsej. Prečo o mne chlapci potom hovoria , že som pekná ? Raz ma dokonca "chcel" jeden pekný chlapec , ktorého som ja nechcela a každé jedno dievča sa čudovalo , ako ma môže chcieť. Ked som bola menšia velmi ma to trápilo , že aj podla kamaratiek som bola tá škaredá. (týka sa to skor o moju tvár)...Prečo to je tak . Väčšinou je dievca pekné podla chlapcov aj podla dievcat . Podlla dievcat nieked však nie preto , pretože závidia ale u mna by ani nemali čo ... Stretli ste sa už s takým niečím ? .. dakujem

Fredy86

no moj problem to nieje , pretože ja si skor o sebe myslím , že som škaredšia ako pekná a preto nechápem , prečo sa chlapom páčim.. a ženam vobec . Proste aj tak či tak si z toho robím ťažku hlavu ked mi nejake dievca povie , že by nechcelo vyzerať ako ja :D ..

bingham

Ale stava sa aj to..ze si zena doslova vsugeruje aka je pekna/pritazliva...a ze jej vsetky baby zavidia(ked sa na nej smeju)...a chalani po nej pozeraju lebo je krasavica...a pritom uplny opak....videl som uz take...

Annika1987

Fredy, a tebe by som poradila, aby si sa nezamyslala nad blbostami, ale to pochopis az vekom... naucis sa na seba si urobit svoj nazor sama, drzim palce

Annika1987

baby, ak zena druhu zenu neobdivuje preto, ako vyzera, nemusi to hned znamenat, ze jej zavidi. je aj tretia moznost, a to, ze ju ma na haku. mne zase brutal lezie na nervy, ked si nejaka zenska musi za kazdu cenu dokazovat na mne, ze jej urcite musim nieco zavidiet. toto fakt nemam rada. a ak taku poslem niekam, tak ja som ta zla, lebo jej zavidim. ja si nikdy nic na druhych babach nedokazujem a davam si pozor na to, aby som zbytocne nedrazdila chlapa, ktory je zadany. viem, ze dnes sa toto nenosi. ale, za prve - zeny nevnimam ako konkurenciu, a za druhe - k muzom sa spravam tak, ako chcem, aby sa ine zeny spravali k mojmu chlapovi. to, ze ostatne to robia uplne inak, je uz ich problem. a prave toto tie zeny nedokazu pochopit.
to len tak, aby ste si nemysleli, ze existuju len dve moznosti - obdiv alebo zavist...

Jassmine

HamkaHam - muzi su proste taki, ze cumia na kazdu babu/zenu so sexi postavou, ktora je dobre oblecena... a vnimaju ju ako sexualny objekt, nie ako peknu zenu v pravom zmysle slova....lebo ku peknej zene patri okrem peknej postavy aj krasna tvar, krasne vlasy... lebo skutocne krasna zena nepotrebuje sexi oblecenie, mejkap nato, aby bola krasna...ale zaujme aj bez toho....aj strapata a v teplakoch... =)