Troujholník zmätkov

Príspevok v téme: Troujholník zmätkov
Jožko11

Ona
- jej najlepší kamarát, ktorý jej vyznal lásku
- ja niekto nový, pre nu zaujímavý
_____________________________________

Ona - on - on ju chce, ona nevie čo robiť
Ona - ja - ak budem s tebou ubližim niekomu
________________________________
Ona- logicky má v tom bordel
On - jemne takticky na nu tlači
Ja - trápim sa a môžem sa aj zblázniť

Netlačím, neriešim. Asi potrebuje čas, myslím, že unáhlené kroky a radikálne riešenia a tlačiace vety by ju asi skôr vyplašili, čo vy na to ?

Jožko11

No ja to chápem, len ona nie.

Ide o to, že ja s nou teraz nie som, lebo ma zle nálady, tak chce čas. Ale snim sa sem tam stretne, lebo sa vždy stretávali, tak sa bojím, že čím viac nebudem pri nej, tým sa mi vzdiali a on doslová vyhrá.

Viem ako takýto experti vedia hrať chudatká a netlačiť, aby nakoniec dosiahli čo chcú..

ja40

Najjednoduchia matematika tohoto je,ze byt s tym koho milujem,ci sa mylim? Ziadne vypocitavanie. Do vztahu treba ist s cistym umyslom a vtedy budeme hadam stastni. Ten co by bol ublizeny si casom na to zvykne a napokon bude rad,lebo si najde niekoho lepsieho pre neho.

Fero M.

Tak isto to nie je o tom, že len jemu nechce ubližiť.
Viete si asi predstaviť, ked máte najlepšieho kamaráta a teraz vám tresne že vás miluje. Neviete čo spraviť, najprv bola v šoku aj mi to povedala všetko čo sa deje, snažila sa mu vyhýbať. Ale tak viete ako to je, je to kamoš, niekto ku komu máte od jak živa nejaký vzťah...

No snažím sa netlačiť a podporovať ju... len mna to stojí asi 5000000KJ energie denne

winki

a ona sa nevie rozhodnuť, len z dôvodu, že jemu nechce ublíziť, alebo preto, že nevie čo cíti? Určite nemá zmysel na ňu tlačiť. Bud pre nej ked ta bude potrebovať, ale daj jej jasne najavo, že chces viac, ale ze jej dás cas na jej rozhodnutie.

Jožko11

Ide o to, že ona nevie ako sa ma rozhodnuť. Ak bude so mnou, ublíži svojmu naj kamarátovi, ktorý k nej cíti viac ako kamarátstvo a aj jej to poveda, z čoho bola v šoku.
Ak bude so mnou, tak sa bude trápiť, že mu ubližila a nezvolila si jeho.
Ak bude s nim, ubliži mne lebo vie aký som.

Trápi sa, váha, depresie, atd.
A ja neviem aký postoj mám zaujať.

Snažim sa jej radiť neutrálne, apelovať na jej šťastie a na to aký som..a ona to vie...

čo viac spraviť? alebo čo naopak radšej nerobiť?

Asi sa nemôžem staviať s vypnou hrudou medzi dlhoročné kamaratstvo len tak