Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

mamca

Dobrý večer všetkým spiacim i bdejúcim,všetkých zdravím a prajem rýchly návrat teplých slnečných dní (obrazne i doslova). :D

panik-a

Ahojte
Katty-z jednej strany mas pravdu, je to ten problem (ked som tu nocovavala s Millim), ale je nasobeny niecim inym-co podstatne (aj pre pre mna) zhorsuje aj tu prvu vec...no to som to teda napisala..uz som kludnejsia, ale este som nic nevyriesila. Ale tuto noc som trosku spala a cast strachu som prenechala na svagrovi.Nemozem (nevladzem)chodit k pocitacu, len sedim v izbe a rozmyslam (aj ked to nikam nevedie)- som fakt truba.

Koncim (nateraz)-ozvala som sa len preto, aby ste sa o mna nebali. LUBIM VAS ♥

katty19

ahojte. tak čo sa to tu deje? Panika? CHceš prebrať tému k životu? Sľúbila si mi to:) No jasnačka, vidíš? Zase pomáhaš, iba naše problémy nás môžu prebrať k aktivite, zrejme nič iné. Ja asi viem o čo ide, ak ide o to, čo pred časom. A preto uznávam, že je to ťažké. Vtedy tu s tebou trávil čas po nociach Milli. Je to ten problém?

panik-a

Dakujem Etka, ty jedina vies-o co ide. Nechcem to tu rozpisovat, ale nemam silu pisat nejake litanie do mailu (aj ked mam tu potrebu)-ale ked opadne ten velky des, co ma dusi-napisem Ti. Mozno som pred chvilou nieco vymyslela-ale tyka sa to toho problemu, co mame teraz...(aj ked to je pre mna to najdolezitejsie, aby sa to vyriesilo a bolo to OK).to co bude neskor, tak to netusim...

ethela

Pančúlik:-((( ani ja by som sa nedokázala najesť..je mi z toho všetkého tak zle,že som ti nedokázala ešte ani odpísať:-((( zimomriavky strachu mi behajú aj po tvári...je to všetko velmi ťažké a ani trochu sa ti nedivím,že ti je tak zle:-((((Jedno však viem s absolútnou určitosťou!Si silná,inteligentná ,ty dokážeš postaviť hrádzu,aby sa potok nerozvodnil!Ty to dokážeš,ja to viem!!!Preto si ťa tak vážim!!!Panči-teraz nie je vhodná chvíla opúšťať sa!!!!Bojuj prosím,teraz je to najťažšie,ale ak to preklenieš,tak sa to zlepší,len vydrž!Nedaj sa!!!Si predsa najsamfasa!!!!!

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.