Chcem si umyť ruky

ethel

ahoj každému♥♥♥
zdenoz-ano bola som v nočnej ale nenapadlo ma ,že ty budeš tak dlho ponocovať:-)
Aj marilyn sa nám ukázal...:)to je dobre..

ethela

teraz sa mi stalo čo ešte nikdy,seklo ma..teda poviem doteraz som nevedela čo to je..ani písať sa mi poriadne nedá,lebo to mám v pravej lopatke,až som zimnicu dostala...
Pôvodne som vám chcela prísť napísať,že vás lúbim...a toto sa mi stalo,top bude znamenie,že nemám sadať za pc:-D
Panči,lúbim ťa!

mamca

Ahoj! :)
Si veľmi silný človek,Panči,vieš,čo chceš a dokážeš ísť krokom pevnejším,než si uvedomuješ.Ver si,strach ťa môže tlačiť k zemi,koľko chce,ty sa mu nakoniec aj tak usmeješ priamo do tváre.
Dobrú noc,pekné sníčky a každý deň nádejnejší ako včerajšok. :)

panča

ahojte..idem len nakuknut pred spanim. Dnes naobed som tu zamrzla a uz mi neslo vratit sa. Snazim sa byt silna-ved kym clovek zije, vsetko sa musi dat riesit-no len co kusok zdvihnem hlavu, strach ma tlaci este nizsie, ako som bola. Nemozem tu pisat o co ide-su to dve veci, podstatne je snad len to, ze mam jasno v tom, co ma u mna prioritu. Teda skor kto.Dnes sa vsetko zacalo riesit, uz nie je cesta nazad. Dufam, ze nebude treba cuvat a ze nam (obrazne povedane) nevypadnu opraty z ruk.

Dievcata moje uzasne, velmi Vas lubim a velmi, velmi Vam dakujem, ze nemam pocit, ze som na to sama. Uz len ten pocit, ze tu ste mi dava silu. Dakujem Vam zo srdca.Vsetkym. Verejnym aj neverejnym.

deee

vcera som sa zucastnila jadneho kompletneho psychologickeho vysetrenia a vyslo mi, ze viac premyslam ako konam.....ze by som mala skor konat a nerozmyslat o kazdom mojom kroku tak dlho....a asi maju pravdu. Myslim, ze aj u teba by sa oplatilo konat a nezozierat sa tak. Sice neviem o co presne ide, ale poraz to. Minule niekto na tomto fore napisal, ze existuju dve cesty, ta dobra a ta spravna. Chytilo ma to a rozmyslala som o tom(uz zas). Cize hocijako sa rozhodnes, stoji to za to.
Cmuk