Ako sa zbaviť strií?

Peta80

Ahojte,kamaratka mala tiez po porodoch vela strii. Dost boli vyrazne, tmavocervene. Ona si nasla, ze existuje na to laser, robia to v Bratislave v ambulancii Feminatalplus, priamo Dr. Karkalik, bola na 2 osetreniach, ale to brucho vyzera velmi dobre, ja sa tiez chystam.

sibierina

hlavne pravidelne kremovat, olejovat, nech si cokolvek kupime treba to pouzivat pravidelne, len tak to bude mat zmysel :)

hanik

Většina zmiňuje krémy, ale to není jediná konzistence. Oblíbené jsou také oleje, séra, mléka nebo balzámy, tak pozor ať nehledáte jen jeden typ ;-). Na www.equiplo.cz je něco k problematice výběru přípravku proti striím a nějaké tipy, tak se můžete inspirovat.

alicia27

ked mas 16 rokov, tak strie mas z toho, ze si vyrastla a ze si sa nekremovala...takze teraz sa pravidelne kazdy den kremuj a uvidis, mozno to pomoze..

benion

Krém proti striám - buyeasy.by Tento krem mam pocit je jediny co fakt zabral na strie....uz som mala velmi drahe pripravky...a vysledky nic moc....ale tento krem si neviem vynachvalit....vrelo odporucam....

Lessiye

Ahoj. Nechcem tu robit velku reklamu, ale urcite vyskusaj jednu nie drahu vec, je to husty hnedy krem, ktory sa natiera po rozpusteni v malom mnozstve vody. je to krem mumio. mumio sa prijima v niektorych krajinach aj vnutorne na zvysenie imunity a metabolizmu, ale pouziva sa aj na taketo veci. da sa kupit v roznych eshopoch: sibircanka, lieciva priroda atd.

leusa009

skus kakaove maslo a do výživy morský kolagén - ja som sa dala na collalloc povodne kvoli rozstiepenym koncekom a nechtom a pomohol zjavne aj na strie