Serrapeptáza a Nattokinaza

Príspevok v téme: Serrapeptáza a Nattokinaza
Lulu2011

Dobrý den, kupila som si nattokinazu, beriem ju cca 4 dni (podozrenie na trombozu, opuch,lekar neurobil vysetrenia dal lieky na alergiu, ktore vobec nezaberali) citim sa lepsie, chcela by som si kupit aj seraptazu, len neviem, ci sa mozu tieto 2 produkty kombinovat, aky je vlastne medzi nimi rozdiel? dakujem :) a tiez poprosim davkovanie ake je najlepsie zvolit, pri obidvoch

katyca

prosim vas poradte mi otec berie gopten anopirin picha si fragmin emelbin ci moze tieto lieky kombinovat s natto1OOO ci to nemoze sposobit nejake problemi dakujem.

RNG

Homocystein je produkt travenia, agrasivny na povech ciewv, ktore zdrsni a tym umozni na ne sa usadzovat tuky, tukovobie;lkovinne latky a podobne.
Telo znizuje hladinu tejto skodliviny procesom metylacie, kde sa zucasnuje vitamin B-6, B-9 a B-12. Takze kto ma vyssi homocystein, pomozu mu ho znizit tieto tri B-vitaminy7. Viaceri vyrobcovia vyrabaju zmes tycyto vitaminov s priamo nazvom Homocystein Formula.

RNG

Ci ti bude stacit 3 x 2000FU denne nattokinazy, to neviem, to zalezi od stupna, ako sa ti vytvaraju krvne zrazeniny.
2000 FU je davka enzymov , co rozpusti 2000 mg=2 gramy fibrinov(zlepene krvne platnicky do vlakien). Vseobecne radit kombinacie skodlivych chemickych liekov s neskodnymi potravinovymi doplnkami je nevdacne, lebo ked sa ti objavi skodliva stranka lieku, lekari ho spravidla pripisu neskodnemu doplnku. Na to ich specialne trenuju=umyvaju im mozgy.
A kedze ja nemam ziadnu volu davat ruku "do osieho hniezda" , na kombinacie liekov a doplnkov sa zasadne nevyjadrujem.
Nakoniec ja sa vyznam najma do doplnkov, na lieky mate lekarov a farmaceutov.

bumbi

Prosim vas,najde sa tu niekto,kto mi vie uprimne a rovno odpovedat na otazku,ci sa da uzivat nattokinaza spolu s nizkomolekularnym heparinom alebo warfarinom?Alebo ma niekto odkaz na webovu stranku,kde ludia popisuju taketo uziv anie v praxi.Mam doma natokinazu,rad by som ju zacal uzivat zatial spolu s Fragminom,potom s warfarinom a potom samostatne,ale dostavam len vyhybave odpovede,nikto mi nedal jasnu odpoved,presne ako aj nasi lekari,tak ak niekto vie o uzivani antikoagulantov s nattokinazou spolu,napiste mi cim skor.

bumbi

Dakujem za radu,RND,rad by som sa opytal aj inych,na prakticke skusenosti s nattokinazou,ci sa da brat zaroven aj s nizkomolekularnym heparinom alebo Warfarinom.Len kôli tomu,ze mam strach,ci by mi nattokinaza dostatocne nariedila krv,aby som znova neembolizoval.Mam skusenosti s Warfarinom,aj ked je to jed,aj s injekciami heparinu,tie su o nicom,podla rady RND by som mal financne zvladnut kazdomesacnu kupu nattokinazy,len ci by mi stacilo denne tych 6000 fu,tak ak mate skusenosti s tym,prosim napiste ich na toto forum.Dakujem

Vemeno

Bumbi,

netvrdim, ze acylpirin lieci APS, ale pomaha predchadzat krvnym zrazeninam, ktore vznikaju jeho nasledkom. Autoimunitne nemoci vznikaju pretazenim imunitneho systemu. Moze to byt aj nasledok infekcie. EBV, CMV, mykoplazmy... sposobuju tiez APS. ALe hlavne vznika prebytkom uzivania cukru.

RNG

Nuz jedine co ti viem poradit, su dobre a pomerne lacne zdroje nattokinazy ako Swansonvitamins.com alebo iherb.com.
kde by ta napr znacka dr Best vysla na 12-14 dolarov na mesiac pri spotrebe 3 x 2000 FU.

bumbi

Chcem sa opytat,RND,mozem brat zaroven s Fragminom aj nattokinazu,ak ano,kolko,lebo zatial si picham Fragmin,ale aj tak ma napriklad pri soferovani palia lytka.Rad by som bral tu nattokinazu,len pri mojom ochoreni jej budem potrebovat dost vela a financne to neutiahnem.Preto som sa pytal,ci sa da brat nattokinaza v malom mnozstve spolu s warfarinom,alebo Fragminom.Budem rad,ak mi poradis,prijmem kazdu dobru radu.