ROACUTTANE šupanie pleti

ada777

Monii to je super! :))) to musi byt super pocit...pozriet sa do zrkadla a vidiet peknut plet uplne mi to dodalo sebavedomie ale teraz tie supiny...

Monii

ja mám 17, dúfajme spolu :) a ten make up nejak velmi nekryje, skôr len zjednotí .. dávam si na to aj korektor :P určite sa to oplati brať to, aj starká čo je slepučká si všimla, chváli mi vždy pleť :) a sesterka ma zase rada hladká na lícach, že som jemnučká :D

ada777

Ander...ja mam davku 20 mg denne plet je bez vyrazok iba mam dost vivitelne jazvy a teraz v posledom case mam strasne moc cervenu plet a inak si teda s liecbou spokojny? tak este to mam asi na dva tri tyzdne doberiem to a uvidim

Ander

ak máš pleť v poriadku tak z mojej skúsenosti by som prestal s liečbou. ja osobne som skončil tiež po 3 mesiacoch akonáhle som dobral posledné balenie bez ďalšej konzultácie s kožnou. toto bolo pred 4 rokmi a po akné ani stopy. inak dávky som mal prvý mesiac 20mg/deň a zvyšné dva 30/mg deň, čo je myslím v poriadku bo napr. v USA sa neštítia dávať denné dávky aj cez 100mg

ada777

Presne tak proste ma zaleje teplo...a som ako paprika (momentalne) a bojim sa ze mi to ostane az po douzivani roac. a inak okolie si vsimlo u teba zmenu? myslis ze sa to oplatilo??
ten gosh teda vyskusam, lebo mne vs. make up robia supiny...a dobre kryje?
diky za odpoved :)) inak kolko mas rokov? ja budem mat 18 tak dufam ze ani to akné sa nevrati

Monii

aj ja som sa tam múmiovsky cítila :D ja som tiež červená, hocikedy ma aj také teplo v tvári zaleje a už som červená celá zas .. :D alebo aj dnes na telesnej, robili sme stojky, baby boli pol minútky červené a ja ked som domov prišla tak som bola ešte stále červená :D make up už nepoužívam každý deň, ale ked si dám tak gosh natural touch, z toho sa nešupinkujem tak velmi .. teraz si len korektorom zakryjem jazvy a prepudrujem.. a na jazvy skúsim konopný krém, ten som už pred tým používala tak mi zostal .. ak nepomôže tak skúsim z biodermy takú vec na pigmentové škvrny, v lete sa opálim poriadne, alebo posledná možnosť-v zime chemický peeling.. snád niečo zaberie :D a inak, teraz si už dávaj aj nejaký krém s ochranným faktorom, pleť máš oslabenú.. aspoň SPF 15 si myslím, to už neviem :)

ada777

presne tak ani usmiat, uz si preipadam ako mumia ale verim ze to bude lepsie a este jedna vec som strasne cervená! posledny tyzden uplne ako keby som nehala maraton
a Manii aky make up pouzivas? ja si miesam aknecolor+ taky make up na akne z DM-ky viem ze to vysusuje ale bez make upu von radsej nejdem uz som tak zvyknuta...:(
a co budes robit s tymy jazvami?

Monii

ja som to tiež mala v takom stave, ani sa usmiať .. len sa stále natieraj poriadne, bude to lepšie .. a beriem pol roka, ostali mi poriadne jazvy :/ ale určite lepšie ako velké škaredá vyrážky a úplne mastná pleť :) neboj sa, potom to bude dobré.. len sa vždy poriadne natri, na noc si daj poriadnu vrstvu :)

ada777

Moniii...a kolko ho beries? si spokojna?
mne sa akurat nerobia hnisavé vyrazky ale ze by som mala plet ako zadocek to zase nie...a mam strasne napnutu plet az ma boli ako spalená od slnka...