Klamstvá

User_37597

urcite to dokaze kazdy.len su zas rozne kategorie ludi.
taky ktory zaklamu a nemrzi ich to a opacne.taky ktory klamu aj ked nechu cize su chronicky klamari ( a veru asi nepoznaju pravidlo "klamara neoklames") :D
a taky ktory klamali v dectve ako kazde dieta a neskor si uvedomili ze tym nic nedosiahnu a prestali s tym a opacne.
ja osobne spadam pod kategoriu klamania v detstve a teraz som az prehnane uprimna.co je vela krat na moju skodu :D ale odmietam niekomu povedat ano toto je super ked to neni super ;)

mliečko

Ja som klamala rodičov ked ma nechceli puštat na diskoteky.Všetky kamaratky mohli chodit len ja nie.Tak som proste povedala že idem ku kamoške a šla som na diskoteku s kamoškami.
Teraz už neklammem/NEMAM DOVOD KLAMAT.A ako piše trojka svedomie mi to neda.

trojka333

george - jasné, manžel je v tom majster....sa ho spýtaj ako to robí:o(
ja už nie, ako hovorí lost, radšej vždy pravdu, nech bolí ako bolí....ale máš čisté svedomie pred Bohom a sebou

lost

nie, naco.. ako infant som to robieval a musel som si vzdy vsetko pamatat.. ale uz nie, proste poviem tak ako je, nech je ako je :) a ked sa niekomu nepaci, tak nech... robi hocico.. moze komentovat, preco nie..

Tejka

Niektorí to dokážu...
Ja poznám osobu, ktorá dokáže tak klamať, dokonca prisaháť na svoje deti..čo je veľmi smutné..
Ja som skôr zástancom pravdy..