grganie, pocit uzkosti, zvuky v nafuknutom bruchu

Príspevok v téme: grganie, pocit uzkosti, zvuky v nafuknutom bruchu
quixinana

ahojte, chcela by som sa poradit, ci je tu niekto , kto ma podobne problemy , priznam sa , ze moja strava nie je ukazkova, konzumujem vela sladkeho, rada si dam vecer vino a pivo, mam 24 r a mam pocit, ze moje stavy a pocity su tvorene zlym travenim. bola by som rada , ak by sa ozval niekto s podobnymi problemami, ked napr dve tri hodky nic nezjem naplni sa mi brucho vzduchom a vydava zvuky ako pri skrkani a pritom ani hladna nie som ,,a potom sa mi grga stale a aj sa hlava zatoci a obcas pride uzkost,,

arman

JJ, mal som podobne problemy, a ciastocne som z nich vonku. Najviac pomohli ocisty, zmena stravy k lepsiemu ani velmi nie. Teda iba ovocne posty, ked jes iba ovocie, alebo pijes stavy z ovocia a zeleniny, to vzdy pomohlo, lenze situacia sa vzdy po case zhorsila. Podla mna, ked sa clovek vylieci, ani nezdrava strava by ho nemala za mesiac alebo dva, dostat tam kde bol. Ved niektori ludia do seba laduju nezdrave veci 30 rokov, kym zacnu mat nejake nasledky. Takze preto nepovazujem niekoho, kto si da ocisty, za zdraveho, ak sa mu stav na nezdravej strave rychlo zhorsuje.
Teraz som si dal anti-parazitalnu kuru a dost to pomohlo. Lenze, este je priskoro tvrdit, ci je to zase len docasne zlepsenie, alebo tentoraz uz fakt trvale. Ak bude trvale, tak potom boli za mojimi problemami parazity, co by bolo aj dost logicke, kedze sa vzdy rychlo vratili. Z toho co som cital, tak je to casty problem, a tak je najlepsie robit si anti-parazitalne kury aj preventivne. Pri vyskyte traviacich problemov, hlavne takehoto dlhodobeho charakteru, si myslim, ze na 90% su za tym paraziti, a bude to aj tvoj pripad. Vsetko ostatne, ako zapaly, depresie, nafukovanie, a traviace problemy, su uz dosledok, a nezbavis sa ho, pokial nevykynozis tie potvory, lebo oni preziju aj roky na zdravej strave, iba ich bude o nieco menej, a len co sa nezdravo najes, uz sa budu mnozit naspat.