Zanesene pory vsade

Príspevok v téme: Zanesene pory vsade
AKNICA

mam problem s pletou...nemavam ani hnisave vyrazky kde tu sa nejaka objavi, ale mam strasne zanesene pory...:( na nose na licach v okoli ust a brady je to najhorsie na nose a licach su to take ciern bodky....alna brade a ustach su to akoby take biele sive....viem, ze tam ten maz je ale nejde to vytlacit a ked ano ostavaju potom dlhoo dlhoo ervene flaky podrazdena plet...cistim plet 2 krat denne, 2 krat pozuivam masku za tyzden, piling....presne podla pokynov doktorky....stale hovorii len cakat a cakat....ale ja uz nechcem:( je mozne aby to bola daka vnutorna choroba??? nechce sa mi verit, ze pre tej vonkajsej strarostlivosti co mam nie je problem vo vnutrii....:( newiem co s tym, je mi uplne do revu ked sa na seba pozrem...bud same cierne bodky zanesene pory alebo cervene zjazvene miesta okolo ust.....uz fakt newiem.....poradte :( vsetko okrem kozmetiky .... za tu som vyhodila uz dost penazi, a zo zihlavy som sa vyhodila este viacc...:( uz fakt newiemm

palacinka123

odpovedam - ale predsa pory ma kazdy, ide o to ci su zanesene alebo pekne ciste a stiahnute ze ich az tak nie je vidiet..

povedala by som ze pory sa upchavaju ak je plet mastnejsia, ale zeby na to existoval nejaky liek tak asi tazko, ja mam cosi podobne a nic mi doteraz nepomohlo..

odpovedam

Ja som robila interview s koznou lekarkou, ktora priznala, ze vrasok, porov a strii sa clovek nikdy nezbavi. Kozmetika len na tom zaraba, ze ti slubuju zazraky, vyrazne zlepsenie a podobne a clovek to len kupuje a kupuje. Proste mas taky typ pokozky. Ja mam tiez pory, ale nikdy mi nenapadlo sa ich zbavovat. mam ich odjakziva a vekom nemozes ocakavat zlepsenie pleti, prave naopak ;-). to je to nase posadnutie vyzorom. a potom sa ludia trapia pre normalne a uplne prirodzene veci...