Gynekolog - Bratislava

Príspevok v téme: Gynekolog - Bratislava
hladam

potrebujem zmenit gynekologa, lebo terajsi nerobi ani preventivnu prehliadku tak ako ma. cytologiu mi nespravil ani raz, vaginalne sono a vysetrenie prsnikov tiez nie. problem je, ze studujem a momentalne nemam peniaze na poplatky u lekara. budem potrebovat preventivnu prehliadku a hormonalny profil, na ktory mam vymenny listok. neviete mi poradit nejaku dobru gynekologicku/gynekologa v bratislave? rozmyslala som nad magdalenou mayerovou alebo nad ordinaciou na zaporozskej v petrzalke, kde ordinuje doktorka vanickova a fellnerova. pripadne neviete mi odporucit niekoho? za nejake tie jednorazove klieste a vaginalne sono zase nemam problem zaplatit, len by som si rada nasla takeho lacnejsieho gynekologa aby sa mi nestalo, ze nahodou sa objavi nejaky zdravotny problem a ja nebudem mat prave vtedy peniaze na osetrenie. vacsinou doktori nemaju cennik na internete, preto sa pytam vas, ci neviete o nejakom lacnejsom, keby ste mohli aj ceny orientacne uviest. dakujem

yorka

ahoj tekvicka60 ja som bola u neho zaciatkom tohto mesiaca na preventivnej prehliadke, predtym som mu zavolala ci vobec robia a beru nove pacientky, mala som tak istotu ze sa vybavim. Tak skus mu najprv zavolat ak sa tam chystas.

pupavka326

ake ma vybavenie? chcem zmenit lekara lebo ten moj ma musi na vysetrenia posielat mimo jeho ambulanciu a mam pocit, ze sa len zbytocne nabeham a nic z toho :(

petraska97022

to je tazko povedat, kazdy den je to inak. Ja som Millymu volala jeden den ked som mala zdravotny problem a vzal ma hned. Je to rozne.. najlepsie by si urobila ak by si mu zavolala a informovala sa :)

simonska

nema ziadne rocne poplatky, u Millyho sa platia len jednorazove poplatky za sono a za podobne ukony :) nebojte sa cenovo je velmi priaznivy. Aj ja som sa bala, ze ked je sukromny, ze ma to bude vela stat ale vobec nie :) za dobru cenu dostavam skvelu starostlivost :)

simonska

pán doktor má naozaj profesionálne vybavenie ambulancie a on sám je veľkým odborníkom, ktorý pomohol už nejednej žene. Ja tiež čakám bábätko, len a len vďaka nemu. Prešli sme si rôznymi konzultáciami, vyšetreniami a neviem čím všetkým spolu s manželom a nikto nevedel, čo sa deje. Až keď som sa dostala k doktorovi Millymu tak som sa dozvedela, čo mi vlastne je a prečo sa mi nedarí otehotnieť. Je naozaj veľký odborník a hlavne človek s veľkým srdcom!