Nanášanie Make-upu

Príspevok v téme: Nanášanie Make-upu
26matulienka

ahojte dievčatá,

zaujíma ma akým spôsobom si nanášate make-up? Ja ho vklepávam do pokožky prstami, zásadne nerozotieram. Teraz však rozmýšľam nad tým, že si kúpim hubku alebo štetec. Aké s tým máte skúsenosti? Čo je lepšie - prsty/hubka/štetec? Ďakujem krásne za odpovede

suns

fivkhu - jasné, že ten štetec je aj na make up !
To, že je písané "powder brush", ešte neznamená nič..
tento tvar štetca je PRESNE vhodny na make up.. ale aj na púder, vklepávacími pohybmi sa super nanáša..

a to je dosť blbé, že nevieš, ako sa nanáša make up štetcom :)

Monii

a čo že to je štetec na púder, je dobrý aj na make up, mám ten istý a tiež si s ním nanášam make up .. a make up sa dá so štetcom nanášať úplne normálne, či už krémový alebo tekutý alebo "šlahačkovitý" .. radšej nepíš hlúposti ked nevieš ..

ohlalala

Hubky su sice moc dobre na rozotieranie, celkovo nanasanie make-upu ,ale na nich sa zachytava najviac bakterii - vzinkaju potom vyrazky a tak ..
To uz radsej prstami:-)

suns

Ahoj :)

na make up - jednoznačne ŠTETEC !
Vklepavacie pohyby sú super, vytvorí sa nimi teplo a produkt sa hlbšie a krajšie vstrebe a potom lepšie drží :)
Ale prstami NIKDY nedocieliš takú bezchybnú aplikáciu ( napríklad na čele kde začínajú vlasy, alebo pri ušiach či prechode tvár krk)
Odporúčam štetec s rovnými štetinami, pevný, hustý, krátke štetiny.
Objednaj z internetu alebo skús make up predajne :)
Hubka je tiež fajn, ale ak máš normálnu bezproblémovú pleť, štetec ti bude vyhovovať viac :)
Hubka slúži na extrémne dokonalé prekrývanie ( pri problematickej pleti sa ňou super nanáša korektor aj make up )
:)