Hypománia

Príspevok v téme: Hypománia
Meretseger

Zdar, ľudia, momentálne som v hypománii, což definitívne znamená, že mám BAP, ale whatever, cvokov nikdy nie je dosť :D Teda určila mi to lekárka v utorok, však som príšerne ukecaná, nepokojná, nespím - život je krásyn, tak prečo ho prespať? ;) -, vymýšľam ódy na vankúše a zvažujem, ako postaviť pyramídu, myslím si o sebe bohviečo - I´m sexy and I know it!! :P - a tak podobne... Zatiaľ som sa vždy potom dostala do remisie a následne do depky jak sviňa, ale je možné, aby som sa ihneď prešmykla rovno do mánie alebo i depresie? Možno som poriasdne neštudovala, ale nejak som to nenaštudovala... A ďalšia otázka: môžem sa dostať do povedzme miernejšiej depresie, keď mi lekárka stopla antidepresíva?
Asi som sa mala spýtať jej, ale myslela swom na milión vecí naraz a najlepšie úplne od veci :D

anjelik

Posledná vo význame že mňa je dosť ťažko asi niekedy pochopiť..keďže ťa oslovujem z pozície plnej zodpovednosti za všetky činy a skutky. To málokto pripustí, že je to on sám, kto spúšťa lavínu príčin a následkov. A to vlastným nepochopením. Toho, ako sa správa, ako uvažuje a ako v konečnom dôsledku aj zareaguje.. A tak to pre mnohých vyznieva ako prázdna teória, ktorá je v praxi nerealizovateľná, lebo....Ale ak by si len na chvíľku pripustila, že všetko, čo tu je, muselo vzniknúť na základe niečoho, tak aj moje úvahy museli na základe niečoho byť vytvorené...:o))) Či ťa chápem??? Ako kedy...ale viac mám v sebe súcit...a to sa limitne blíži pochopeniu, že keby si mala iné návody, aké máš vybudované vo svojej osobnosti..tak by si bola iná...:o) Ale pre mňa si veľmi pozoruhodná bytosť, s ktorou je o čom hodiť reč..inak by som ti nepísala.:o)
A existuje taký seriál myslím, že Votrelci minulosti?? Bežalo to na History chanel a tam je pozoruhodné vysvetlenie, prečo a načo vlastne boli budované pyramídy..:oP

Meretseger

:D Jednoducho sa hrabem v knihách o Egypte, ktorých tu ako milovníčka mám dosť, a uvažujem, ako to safra robili, prerátavam, kreslím a študujem to, síce si myslím, že ju asi nepostavím, ale hrozna ma to baví :D

Meretseger

Prečo posledná? Hej, na podceňovanie som tu ja, teda keď sa na to cítim, tak klídek :P
Rozhodnutie je na mne? Jaj, btak iste sa nerozhodnem dostať do depresie typu celý deň nevyleziem z postele, a aj tak to asi príde, ale veriť môžem, že to dokážem nejak ovplyvniť - viera je zaujímavá vec:)
Veľmi rada a často to zdôrazňujem? Hu,l to som si jaksi neuvedomila. Nevadí, normálne o tom mlčím, a čo viete vy, ktorých asi v živote neuvidím, mi neprekáža, práve z dôvodu, aký som práve uviedla ;) Tým však nechcem nikoho uraziť, božechráň :D
S tým človesokm máš pravdu, ale nie je to úplne normálny človek a dokáže mať fakt podivné reakcie, preto radšej upozorniť, než sa neskôr dostať do nepríjemností/čeliť nepochopeniu... Hoci si aj tak nemyslím, že by ma niekto chápel XD
SDorry za preklepy, nedokáežem písať pomaly a ako vždy kontrolovať po sebe každé slovo :D

anjelik

Mer, nejak sa nikto neunúva odpovedať a ja som asi posledná, od koho by si chcela niečo počuť...čítať. :oP
Ale moja odpoveď je áno...môžeš sa dostať do akéhokoľvek stavu. Rozhodnutie je vždy len a len na tebe..:o))
Ale ak si sa raz pre vždy rozhodla, že si diagnóza..a veľmi rada a často to zdôrazňuješ...neviem, skutočne neviem. :o) Pretože hovoriť s diagnózou sa nedá...dá sa osloviť iba človeka...:o)