biely povlak na jazyku

Príspevok v téme: biely povlak na jazyku
abcd19

Zdravím, mám taký problém a neviem si s ním pomôcť, od nejakej doby aspoň čo som si ja všimol mam na jazyku sústavne biely povlak, keď som fit tak je to taká malá časť ku koreňu jazyka, proste jazyk nie je celý komplet pekne červený ale na konci má takú horšiu farbu podľa mňa ... často bývam chorý, mávam zapálené hrdlo a potom sa ten povlak zväčší na väčšiu plochu, hlavne ráno to nevyzerá moc prívetivo a stále sa mi tvoria hlieny ... neviete mi pomôcť? iné príznaky nemám, možno sem tam únava ale to je asi spánkom - keďže spávam teraz tak 5 hodín denne a robím od rána do noci ... takže to by malo byť azda v poriadku ... niekde som čítal, že to môžu byť kvasinky, lenže ja mám aj hlieny takže to skôr vylučujem ... viete mi poradiť nejaké účinnejšie tabletky?

abcd19

Zdravim, tak bol som nakoniec u doktora, dal mi penicilin a este dake divne tabletky po ktorych ma strasne prehanalo ... takze som ich vysadil hned ... teraz po case sa snazim pomaly zmenit stravu ako pisala boba, menej hamburgerov, vyprazaneho syra, mlieka atd. a viac zeleniny ... ten povlak sa mi nestraca ale meni sa je taky cervensi blizsie k farbe jazyka takze predpokladam ze za nejaky cas splinie "z okolim" ... mne osobne je teraz lepsie, takze uvidime co bude casom .... este taka poznamka, hlien mam stale sem tam kusok, aj dneska rano som sa zobudil povypluval som nejake mnozstvo a potom uz nic ... ako keby sa telo ozaj cistilo a vsetko vydavalo von zo seba, teraz uz necitim ziaden hlien ... dik za rady

arman

Disbakterioza traviaceho traktu, inymi slovami mikrobiologicka nerovnovaha v tele.
V creve, najcastejsie hrubom, ale prejst to moze aj do tenkeho creva, alebo zaludku.
Z dlhodobeho hladiska ti to bude pomaly nenapadne nicit zdravie, kedze sa nemoze poriadne travit, ani vstrebavat dostatok vitaminov a mineralov.

boba 77

Na margo tých tabletiek... to je zase len sprostá chémia ktorá tvojmu telu vôbec nepomôže a zbytočne ho zaťaží ďalšími toxínmi....nech ti je jedlo liekom

boba 77

hlieny a kvasinky sa nevylučujú. Podľa všetkého máš poriadne zanesené hrubé črevo, o tom svedčí zahlienený organizmus. Keďže sa telo neviem bordelu zbaviť skrz zanesené črevo tak ho dostáva von hlienmi. Taktiež mlieko a mliečne výrobky sú základom pre zahlienený organizmus. To že si často chorý znamená že tvoj imunitný systém je v prdeli. Telu treba odľahčiť vhodnou stravou (blízkou vitariánstvu) a samo si pomôže a vyrieši si všetky problémy. Náš organizmus má totiž neuveriteľnú schopnosť samoliečby a regenerácie len mu musíš urobiť vhodné podmienky.

abcd19

K lekárovi sa mi nedá ísť (práca), takže som tu chcel nejaké typy na rýchle vyliečenie ak sa s tým už niekto stretol ... to je všetko