možem byť tehotná?

Príspevok v téme: možem byť tehotná?
zuzana0909

ahojte, mala som pohlavný styk začiatkom februára, odvtedy som mala menštruáciu dva krát, ale tá druhá mi meškala. spravila som si už viac tehotenských testov posledný dnes ráno. všetky vyšli negatívne avšak stále mi rastie brucho a nič iné nie. viete mi to prosím vás nejako vysvetliť? je možné že si to namýšľam?

Erika7643

Ahojte chcela by som sa opytat ci by som za umele oplodnenie,ktore by som mala uplne poprvykrat platila,alebo ci by mi poistovna nieco hradila aj ked tam mam nejaku tu dlzobu.Dakujem

lejdyyyy

ked si si nie ista taksi kup test, ked siochotna obetovat par eur. mne sa napriklad brucho tak nafuklo, ze som pribrala o 6 kg, kedysi som skoro tolko vazila ale bola som plnsia vsade..teraz lenna zadku a bruchu az som vacsie cisla nohavic zacala kupovat..sa proste nezapnem.len ja som nepribrala za par dni no. este mam otazku chces alebo nechces byt tehotna?

zuzana0909

dúfam že máte pravdu. iné príznaky som zatiaľ nespozorovala len to brucho ma veľmi znepokojuje. nechápem to za dva týždne sa mi tak nafúklo že to ani možné nieje.

zuzana0909

dúfam že máte pravdu. iné príznaky som zatiaľ nespozorovala len to brucho ma veľmi znepokojuje. nechápem to za dva týždne sa mi tak nafúklo že to ani možné nieje.

Izabelka_MT

a vieš prečo ti nechodí menzes ???? lebo si v hlave nahováraš a namýšľaš si že si v tom a zdá sa ti že už máš príznaky tehotenstva ...všetko je o psychike ..

lejdyyyy

zuzi, tak ako tu uz zeny spominali, aj podla mna nie si tehotna, brucho ti moze rast aj preto, ze si napriklad namyslas. ina otazka? mas nejake priznaky? ke dti ms meskala a bola ridne silna ako stale tak proste len meskala nic viac. nebolia ta prsia, nemocis casto, nie si pazrava vkuse bez prestavky :) pockaj do dalsej ms ci pride

zuzana0909

ďakujem za Vaše názory, viete na internete som už o všeličom čítala aj o tej menštruácii v tehotenstve a aj o tom že tehotenské testy nemusia vždy ukázať pravdu. Neviem si však vysvetliť to rastúce brucho. Nikdy som ho takéto nemala a ani sa neprejedám. Môže mi tam rásť nejaká cysta alebo niečo?

vysavac

my vsetci tu disponujeme rontgenovymi ocami a vesteckymi gulami....vloz sem zaznam USG vysetrenia brucha a ja ti napisem, ci si tehotna, alebo trpis plynatostou.

zuzana0909

ďakujem za Vaše názory, viete na internete som už o všeličom čítala aj o tej menštruácii v tehotenstve a aj o tom že tehotenské testy nemusia vždy ukázať pravdu. Neviem si však vysvetliť to rastúce brucho. Nikdy som ho takéto nemala a ani sa neprejedám. Môže mi tam rásť nejaká cysta alebo niečo?