mam problem s priatelom a chcem to riesit

Príspevok v téme: mam problem s priatelom a chcem to riesit
smutnalabut25

Ahojte, chcem od Vas si poradit

Ja 20 rocna, on 27 . Sme spolu skoro 2 roky. Od zaciatku byvame spolu. Na zaciatku nasho vztahu sme si rozumeli vo vsetkom. A dnes? Krici na mna za uplne zbytocne veci napr kde je jeho telefon, kde ma boxerky. Ze som chora na hlavu. Slabo pocujem mam postihnutie vnutorneho ucha, uz aj to mi vycita ze nepocujem, krici ze si nech zatvaram usta, pritom mi vravi ze ma miluje. V minulosti to nemal ruzovy zivot. Mamka mu zomrela pred rokom. S otcom neudrziava kontakt, ma len mna. Ale neceni si ani to ze ho milujem, ale s tymto spravanim, cim dalej tym viac chcem utiect, vyhovaa sa na pracu ze sa mu nedari, hocu nema nijake dlhy co by musel platit, co s nim je,alebo somnou a necham sa ponizovat? prosim poradte.

smutnalabut25

Hriankovac mylis sa

Nepisala som sem zo zartu, a mam s priatelom problem ktory chcem riesit, ale na tento forum odpovedaju rozny ludia, a nie ty ktory sa to tyka, to nechapem.

Zabudnite na tuto temu, a dakujem niektorym sa rady.

veves

nie nenecham si svoje poznamky. je demokracia. mozem si robit predsa tiez co chcem, nie len ty.
v tom mas pravdu, mozes si zalozit 1000 tem tak ako ja ti do tej kazdej temy mozem dat 1000 zahlcovacich prispevkov, takze sa ti nikto nebude na tom preluskavat cez vsetky tie strany.

hriankovac

smutnalabut, vsak zakladaj, treba sa zabavit...
Ale aspon si preukazala, ze ti prilis nejde o vyriesenie tvojho "problemu". Nakoniec to skonci ako moja predpoved.

smutnalabut25

Veves nechaj si svoje poznamky, mam pravo zalozit 1000 tem, a nikto mi v tom nezabrani.
Tebe a nieektorym to prekaza ale preco vsak, zdravie.sk citam dva roky o vselicom, a napisem sem nieco a uz s tym ma niekto problem

hriankovac

veves, o to sa ani nepokusaj, adminovia to budu brat ako utok na osobu zakladatelky:-DDDDDDDDDDDDDDDDDD
lebo ked niekoho na nieco upozornis, tak je to osobny utok. Sice to nie je v pravidlach fora, ale tak to tu vedu, heh.

veves

su tu desiatky dalsich rovnkych tem. na kieho dasa tu zaberate vzdy znova a znova nove miesto s tym istym problemom. zbytocne zatazujete stranku, obsah, jednoduchost vo vyhladavani. je to tu zavalene novymi a novymi prispevkami, robi mi problem dohladat si nejaky zo vcera.

nikto ti tu nic nove neporadi. tak ako vo vsetkych ostatnych temach su len vzdy dve moznosti, riesit to s nim alebo rozchod. desat ludi ti povie to desat to druhe a zase si na tom istom.
asi navrhnem administratorom moznost spajat rovnake prispevky. citatel im da echo a oni to po zvazeni spoja.

hriankovac

no ak naberies odvahu, tak OK, ale sukromne pochybujem, ze budes mat gule na to, aby si ho definitivne nechala...

smutnalabut25

Budem sa drzat, a nenecham sa uz ponizovat, som mlada vyrastala som v dobrej rodine, a vidim aky je zivot s chlapom ( nie je moj prvy vztah)