casta bolest hlavy

Príspevok v téme: casta bolest hlavy
ivanB

bolest hlavy ,uz cez rok.

trpim na hypermobilitu,ocas sa potknem, spadnem bez priciny.

minuly rok v lete som spadol ,pri pade som padol na lavu cast hlavy. Odvtedy ma bolieva, vacsinou ked svieti slnko,ale obcas aj za inych podmienok.Ked som spadol bol som par minut dezorientovany. bolest ustupy naraz, pocitujem na mieste kde som spadol pocit ulavy,uvolnenia.Nastivil som lekarku neurologicku,ale ta mi povedala, ze ked panemk na hlavu tak to musi boliet.Mne sa ale uz zda, ze po roku je to zvlastne aby ma to bolievalo.Neviem ci mam znova nastivit lekara, nechem so seba robit simulanta,ale ta bolest je uz niekedy neznesitelna. poprosim o nazor lekara,ktory by mi vedel poradit

arkadia

ano, treba navstivit dalsieho lekara a poriadne to vysetrit, hlavne MR. lebo to moze byt vselico a na mieste padu sa moze chorobny proces rozbehnut aj neskor. to nevadi, ze predtym nic nenasli. mozu najst teraz. nevykasli sa na to, lebo to moze byt aj nador a ked bude neskoro, ziadny lekar sa ti neospravedlni. a aj keby to urobil, tebe to uz nepomoze.

Jefitto

Moja sestra nedavno tiež padla na hlavu, dva tyždne haluzila... nechutilo jej jesť, nevedela sa smiať, zabudla, že treba ísť spať a také veci. Teraz jej to už prešlo po nejakých liekoch na prekrvenie mozgu. Každopádne navštiv ineho neurologa, pretože doktori sú svine a nesmieš sa uspokojiť s tým, že to musí bolieť a že to bude navždy bolieť...