Ako byť znova šťastná?

Príspevok v téme: Ako byť znova šťastná?
alizee

S manželom sme spolu 20 rokov. Pred rokom a pol som mu bola neverna. Odpustil mi, hoci to znášal veľmi ťažko. Veľmi som sa poučila z tejto chyby a za žiadnu cenu by som to už nikdy neopakovala. Lenže môj manžel sa nedávno zoznámil cez internet s jednou pani a zalubil sa do nej a ona do neho. Povedal mi o tom....a stale tvrdil že to je nič, že o nič nejde a podobne....že si s ňou vlastne píše len bežné veci. Ja som mala tušenie, že to nie je len tak a našla som kopec zanimovaných sms. Dala som mu na výber. Vybral si, že zostane so mnou a že ľúbi mna. Ale ako sa zbaviť pocitu, že či si uz s ňou naozaj nepíše?? Neboli to len sms, ale aj socialne siete, maily atď. A náš vzťah odvtedy ide dole vodou...stale sa len hadame a on stale potajomky chodí na fb a zdá sa mi že je rád, keď nie je so mnou.

Joo

no ak budes nadalej do neho rypat, moze sa stat ,ze ti "ujde" ,nechaj ho rozhodnut sa ..... na tvojom mieste ,kedze si mu bola neverna .. čušim ako voš ,len mu "neznucko" poviem .. rozhodni sa JA ta lubim ,preto som sa rozhodla byt s tebou ... je rad na tebe :DD