Sírové mydielko a akné

RNG

Zmes vitaminov a zinku specificky formulovane na akne pomaha(Zinc for acne).Tiez rozne tzv "zelene doplnky", hlavne spirulina, chlorella, jacmenna a razna trava.

janka11

Vdaka za rady :). Ja sa samozrejme pokusam liecit sa ja zvnutra, ale kedze to nie je 100%(mozno 50%)snazim sa ako viem. Zatial ma to mydlo dobry vplyv na moju plet... ale nebudem to s nim prehanat.

agina

Sirove mydlo na akne nie je moc vhodne. Vyrazky ti to neznici,akurat ti desne vysusi plet.Akne treba liecit zvnutra.

RNG

Sira je ciastocne antimikrobialna, podobne aj zinok a selen(anorganicky) viazany, sirnik selenu, pouzivany proti lupinam napr.)
Bakrerialna nakaza akni sa da odstranit roznymi antimikrobialnymi zvonka ci zvnutra, ale problem tvorenia akni je zvnutra, a na to treba inhibovat=zoslabit tvorenie dehydrotestosteronu v podkoznom tukovom vazive, ktory je za tento problem zodpovedny.
Pomahaju pi tom hlavne zinok a niektore B vitaminy.Su na to zmesy.
Alebo nebezpecne synteticke hormonalne a hormony ovplyvnujuce prostriedky.

sofija

panika ti radi dobre ...radsej to kazdy den nepouzivaj ...ja som to tak robila zo zaciatku som bola cela rada ze super cista plet a potom som bola vysusena ako hnusna stara slivka a este som sa aj vyhadzala nasledkom toho takze to bolo este horsie ako na zaciatku.Drz s aradsej navodu a po umyti mydlom sa nakremikuj :)

janka11

dnes som si na vase odporucania kupila toto spominane sirove mydlo. bolo lacnejsie, ako tu uvadzate vy, stalo 30 Sk, tak dufam, ze bude rovnako kvalitne. ale chcem sa opytat na vase skusenosti. instrukcie na skatulke pisu, ze sa ma pouzivat 1-3x tyzdenne. Myslite si ale, na zaklade vasich skusenosti, ze ho mozem pouzivat aj denne?

dobra rada

ja mam take sulfakt soap-medicialne sirove mydlo na akne sa to vola.je take zlte a stoji 40 sk :) ale ono je to v podstate asi vzdy to iste,len to ma iny obal :))