myslíte, že sa to dá?

Príspevok v téme: myslíte, že sa to dá?
juliana

Ahojte mam jeden problem....mam kamarata s ktorym sa planujem vyspat....v nasom vztahu ide len o uzivanie si, len ze som este panna a nechcem aby na to prisiel. Ako to mam spravit,da sa to? urcite budeme mat mierne vypite....nechcem nieco pokazit....chalan je viac nez dost skuseny .....len prosim neodsudzujte ma, ze to nemam robit a tak....to nerieste ....a este jeden problem, velmi dlho mi trva kym sa vzrusim a nejde len o tochto konkretneho chlapa, ale u vsetkych....a vsetci to boli fakt pekni chalani co boli skuseni a je mam pocit, ze nic necitim....mam inak 18 budem rada ak mi poradite...lezba niesom

kulia

juliana, si hrozne hlupučká, nechceš aby ti tu radili aby si to nerobila lebo sama vieš že to nieje správne. Chceš sa hrať na skúsenú ženu pred chalanom, načo je to dobré? Nemáš svoju úctu, keď chceš to kľudne sprav ale panenstvo nezatajíš na to zabudni, a okrem toho vieš ako ťa to bude bolieť po prvý krát, to si myslíš že tiež zatajíš, naozaj si rozhodnutá že práve s týmto chalanom chceš prísť o panenstvo?lebo tento prvý sex si skutočne neužiješ, bude to sakramenský bolieť, prvý sex aj keď bolí tak ma jedine čaro vtedy ak to spravíš s človekom ktorého naozaj lúbiš. Bože dievča spamätaj sa...potom ti bude z toho fakt zlé na vracanie ver mi, a po čase to oľutuješ a tomu chalanovi to bude jasne že jedno, len tebe z toho môže po čase na blív keď si na to spomenieš. Radila by som ti ešte poriadne zvážiť.

Janulka

Súhlasím s tebou Dee! Preto juliana skús sa trochu zamyslieť... Keď ťa nedokáže rozpulzovať bozk, tak prečo chceš skúšať to čo ti nepridá? Nezdá sa ti nezmyselné podnikať "akcie", keď nevieš (nechceš) prežívať takéto príjemnosti? Na tvojom mieste by som hľadala takého, ktorý už len pri dotyku vyvolá v tebe pocit túžby.
Čo ty na to?

123456

smutne :( nerob to nic ine ti neporadim... skuseny chlap hned pride na to ze si panna a nemusis mu to ani povedat... nehovoriac o tom... ked budes krvcat co mu povies??? on sa to dozvie... a ked sa to dozvie az potom... no neviem... je to cele divne... koniec kamaratstva...

panika

cely vecer rozmyslam nad touto temou.baba co ma 18,je panna (viem,nemam to riesit)-trapi ta len to,aby nevedel,ze je prvy?Myslis,ze si to uzijes,ked to nie je z lasky?

Dee

vies preco ti dlho trva, kym sa vzrusis?.......Nie si zamilovanaaaaa!!!!!!
Ked citis silnu lasku, tak ti staci bozk od partnera a budes vlhka

juliana

ale no tak to som ohromne zvedava, len nechcem aby to vedel, lebo nepotrebujem aby si snad nieco vycital alebo tak....aj ked u neho to nehrozi....a by asi odpadol,lebo ja vobec neposobim ze by som bola nejaka slusnucka alebo tak i ked paradox je v tom ze v podstate som....ale tak chystame sa nekam na byt alebo chatu.... a nevidim dovod preco by som to nemala spravit, lebo vztah nemam ani nechcem asi tak preto....

ixo

to je jednoduche ked si stčiš palec hlboko do hrdla ale pomaly aby ta nenatahlo a potom prutko vytahneš tak vznikne vo vagine potlak a prideš o panenstvo no ty sa nelakaj a pripadne krvacanie sa po čase zastavi a tak za čo ja viem 3 dni mu daj onuchat a uvidiš že bude kňočat jak ten pes pri nohach mam s tym dobre skusenosti inač by som ty neradil ale že si fajn baba tak prečo ne,maj sa a zase niečo napiš.