Koľko ste z tých kvapiek schudli?

Príspevok v téme: Koľko ste z tých kvapiek schudli?
optimalka

Baby, ktoré ste mali tie kvapky na chudnutie od Albertovej, kolko sa vam podarilo schudnut? Ja to uzivam styri mesiace, schudla som 13 kg, ale teraz sa mi to zastavilo a uz nechudnem. Albertova mi povedala, ze to znamena, ze teraz mam optimalnu vahu. Ale mne sa to nezda, mam 171 cm a 56 kg. Podla mna by som mohla kludne schudnut este 6 kg na tych 50. Tak by som sa sama sebe viac pacila. Ale proste sa to zastavilo. Neviem co mam robit, lebo ona mi uz dalsie kvapky nechce dat, ze to nema vyznam, ze teraz som fit. Som dost nasrata. Optimalna vaha je taka, s ktorou som spokojna ja a nie doktor, do prcic! A to tu niektori pisali ze z toho schudli 30 kg, tak preco to mne uz dalej nefunguje? Kde moze byt chyba? Vie niekto?

optimalka

Kvapky mi robili v lekarni, recept bol od Albertovej, ale problem je v tom, ze ona kasle na to ako ja chcem vyzerat, ju zaujima iba zdravie. No jasne, ona je uz stara, uz sa nevie vzit do koze mladej baby, ze vsetky okolo su chude tak ani ja nechcem byt tucna.
Nedrzala som dietu, to prave je ta smola, ze ta kura u nej ma aj velke nevyhody. Sice schudnes, ale nemozes si vlastne urcit kolko chces schudnut. Proste je to tak, ze chudnes len dovtedy dokedy vraj nemas optimalnu vahu, teda taku vahu, co je pre tvoje zdravie najlepsia. Tak mi to ona aj na zaciatku vysvetlila, ale tak, myslela som si, ze ved uvidime, ja budem chudnut dovtedy, dokedy budem chciet a basta. Ale skratka sa to zastavilo. Nechapem tomu.

Lulu2011

a drzala si aj nejaku dietu? ako sa volaju tie kvapky, kde sa daju kupit? aj niekde v lekarni, ci specialne namiesany letvar? :)