Musim so sebou nieco robit!

Príspevok v téme: Musim so sebou nieco robit!
00000

cavko,
rozhodla som sa cvicit myslim tym bicykel aspon 45 min. denne. Zatial vydrzim max. 20 min. znizim davky jedla, nechcem sa prejedat ale vzdy vecer ma chyti nejaky zravy zachvat a pred menzesom vzdy zjem 5 cez 9. Ako si mam zachovat pevnu volu? chcem schudnut vybudovat si kondicku ako ste to zvladali vy? mate nejake tipy, triky ako to vydrzat aspon dva tyzdne? Ked to takto pojde dalej budem stale priberat to kilecko az z toho bude nakoniec nieco coho sa nikdy nezbavim...a to nechcem

Maoam

z coho mas nervy? :-/

no tak na to, ze sa vecer prejedas mas este dobru vahu (tak mlady metabolizmus asi :DD)

ked vies, co to spusta, tak sa s tym da daco robit

00000

aj ja si myslim, ze by aspon 10 kg malo ist dole, len nie je to také jednoduche. Stravujem sa tak ze ranajky klasika. jogurt, pecivo olovrant jablko popr. uhorka, rajciny ked je sezona obed polievka ryba, zemiaky, kura proste cez den v pohode vypijem aj 2L. Lenze to prejedanie zacne vecer ked mam nervy a tak zjem fakt vsetko v tom vidim ten problem...a ten bicykel postupne pridavam viac...

Maoam

Ma 20 rokov a ma 163cm. Keby mala 30 alebo 35 rokov, tak je to ine. Po 25ke zacnu vsetky baby menit postavu, postava sa v tomto veku este doformovava, nie je to konecne, takze ked bude mat par kg rezervu, bude neskor len rada.

Aja02

A čo konkrétne jedávaš? Ja som od pondelka zmenila stravu, len tak. Začala som raňajkovať, pridala som viac zeleniny a ovocia. V pondelok som cvičila cca 10- 15 minút, včera som bola vonku a chodila som peši a dnes som zase cvičila, ale len asi 10 minút. Od pondelku som schudla 1kg, a to sa nijako netýram pohybom a a ani nejem v kuse zeleninu. Včera som mala chuť na čokoládu, ale odolala som. Povedala som si, že je to kopa sacharidov, z ktorých sa priberá a nedala som si ani kúsok. :-D

Maoam

mas este velmi nizky vek, tych 10kg ti treba dat dole, lebo okolo 30tky zacnes naberat aj ked nebudes chciet, takze si nechaj nejaku rezervu

si mlada baba, len nemas ziadnu kondicku, na bicykli v tomto veku by si mala vydrzat aspon 45-60min, predpokladam ze si zdrava

ak si tazko chora, je to ine

Nela41

V takom veku nemôžeš zomierať po 20 minútach preboha. Chudnutie stojí veľa námahy s tým musíš počítať. V prvom rade tá strava to je úplný základ a na bicykli musíš šliapať najmenej 40 minút inak je to bez efektu a robíš to zbytočne. Ale 40 minút tak dvakrát potom pridávať na hodinku a viac. Vážne sa inak spotíš zbytočne a to že "nedá sa to" povedz keď budeš mať 60 nie 18