ako mu vysvetlit ze odchadzam?

Príspevok v téme: ako mu vysvetlit ze odchadzam?
mica

neviem ci to patri tuna,ale tak pomozte mi ak viete. ako mam svojmu chalanovi vysvetlit ze odchadzam cez prazdniny na 3 mesiace za hranice robit. bolo by mi skoda zostavat doma ked mam moznost spoznat svet, vyuzit vysokoskolske zlavy a tak. a on so mnou nemoze ist bo by tu stratil robotu,,, ... co mam ted robit? jednoznacne chcem ist ale jak mu to povedat?

januska1245

ahoj, ved chodte spolu... v tak dalekom svete budes rada, ze tam budes mat mileho, ja som v zahranici tiez a zacina leto a s ponukou prace na leto sa akoby vrece roztrhlo, nemal by to byt problem zohnat pracu aj pe neho, drzim palce

ronka

Suhlasím je to o dôvere a vydrži ale ak ťa ma naozaj rad tak ťa počka a snaď aj podporí...A ak sa vrati k byvalej tak si asom urobíš obraz o ňom. Neboj sa a porozpravajte sa o tom a uvidíš...

mica

no to ano, dako to bude musiet pochopit. sice bojim sa ze sa vrati k byvalej.. ale tak ja nevim,, je to vsetko o dovere a vydrzi...

ronka

Normalne! Priprav ho na to,že tu daky čas nebudeš ak ťa ma naozaj rad tak to pochopí,že chceš aj ty poznať novy svet a využiť možnosť ktorá sa ti naskytla a zasa 3 mesiace nieje až taká dlhá doba...