Bratislava- co vidiet+cestovanie

Príspevok v téme: Bratislava- co vidiet+cestovanie
Monii

zdravim, chystam sa zaciatkom tyzdna na par dni do BA a dost ma desi, ako budem cestovat :)) mohli by ste mi o tom kus povedat? ako to tam vsetko prebieha a take veci.. cesta elektrickou, aj vlakom.. a tiez kam by som sa mala ist urcite pozriet? a este jedna vec, kolko asi miniem na cestovani pocas troch dni? diky za kazde info :)

Monii

viem viem, len ja mám ten senec tak rada a tam sa nestratím :D ja si pamätám že som so starkým chodila z vajnorov, to je ono? či zas niečo iné? :))

slnecnica

Vlak ťa vyhodí na stanici:-) odtiaľ musíš ísť pešo k jazerám.
A vlakom sa cestuje tak, ako si cestovala naposledy, nič sa nezmenilo, ale možno budeš mať štastie a natrafíš na novšiu a čistejšiu súpravu:-) Z Ba hlavnej stanice chodií do Senca tuším každé dve hodiny vlak

Monii

no super, tak mám dalšiu otázku, ako sa najvýhodnejšie dostanem na senec? ak by ma vlak vyhodil tam pred tou velkou bránou pri jazere, tak tam sa už asi vyznám, no len ako sa tam dostanem? .. a inak ako sa cestuje vlakom? to už bolo veľmi dávno, čo som naposledy bola v ňom :)

flegma

noo, bolo by dobre vediet dopredu, kde chces vystupit, nazov zastavky...
inac dnes su uz skoro vsetky dopravne prostriedky vybavene informacnou tabulou, ze aka je najblizsia zastavka... v trolejbusoch dokonca aj zvukovo :)

slnecnica

Vo väčšine mestskej dopravy hlásia zastávku, na ktorej si a ktorá bude nasledovať. Ak nehlásia, musíš si zastávky odratávať, aj ja som tak začínala:-)

flegma

ale inac vybrala si si dost blby termin, od utorka hlasia na bratislavu 36 stupnov... tak ber aj opalovaci krem a nejaku pokryvku na hlavu, nech pri behani po meste hned v prvy den nedostanes upal :)

Monii

jj, to som sa už niekde dočítala .. len ako zistím kam idem? to asi musím vedieť kde je aká ulica, či? ajaj, dobre som na tom :D

flegma

a mozes s nim veselo prestupovat hore dole,s tym 15 minutovym nie...
keby si tu bola na vikend, tak hodinovy listok plati 90 minut