co si o tom myslite?

Príspevok v téme: co si o tom myslite?
zora

Rozisli sme sa v dobrom s priatelom po 3och rokoch....bolo to velmi tazke..chcela som ho naspat, ale on bol skalopevne presvedceny, ze to uz nema vyznam...asi po tyzdni som sa s nim stretla ako kamaratka a zacala som mu o vselicom hovorit...cim viac som s nim bola tym viac povoloval a premyslal o navrate.Pred chvilov som s nim bola asi tak hodinu a povedal mi ,ze ma chce, a ze ma lubi, ze mu chybam a tak podobne...potom sa mi priznal, ze pocas dvojtyzdnoveho odlucenia mal kratky vztah, pri ktorom si uvedomil, ze ma naozaj chce...dokonca sa s tou babou vyspal....plakal a vravel mi ze ho to velmi mrzi,a za ma pocit akoby ma podviedol...Chcel aby som mu aspon vynadala alebo kricala ale je som bola uplne kludna a ani som mu to nevycitala vsak sme spolu neboli a hlavne je, ze sa mi priznal a ze ho to uprimne mrzi.bol s toho v uplnych sprepacenim srackach...ja neviem...co si o tom myslite? O tom ako sa zachoval...

sexica

Nuz to sa ti tazko da radit, je mozne aj to co povedala zaba, ze mu nevyhovovala alebo neviem co. Je vsak aj mozne, ze ta fakt lubi a ak mu odpustit, budete spolu, neviem...ty musis vediet a velmi ho este lubis?

zaba

myslim si, že s tou druhou to nebolo podla jeho predstav...myslim,že keby bolo,tak by bol s nou.
a myslim, že je to slaboch,ktory nechce byt sam,tak chce zasa teba.a podla mna to nie je o laske,aj ked sa tak tvaril...a klobuk dole, zachovala si sa velmi mudro,ze si nevycitala a bola kludna..asi bol z toho dost hotovy,nie?
myslim,ze ked sa k nemu vratis skôr,alebo neskôr ti to urobi znova..ale rob co citis,aby si si nemusela nic vycitat

daniellik

Asi zistil po tej pauzicke, ze ty si prenho ta prava a nechce inu... ale vsetko chce cas, preto si aj ty rozmysli, ci to on mysli uprimne a co by si chcela ty... som za druhu sancu, ale viac nie... tak nech to vyjde

kitti

Ahoj Zora.Aj podla mna to nechaj na cas. Ak fakt mu na tebe zalezi,bude o teba bojovat.Len mu neskoc hned do narucia. Nech ti dokaze,ze ta ma fakt rad a aby si aj ty bola ista,ze ta takto zase nenecha.Trojrocny vztah len tak opustit je tazke,uz ste si aj zvykli na seba.Mali ste problemy?Dobre ste spolu vychadzali? Niekedy taky vztah potrebuje pauzu,je to dobre na to ,aby si obidve strany zistili co vlastne citia.A hlavne ty co si citila? Ze sa hned vyspal s druhou? Ja to nepokladam za take strasidelne. Mozno tomu mozes dakovat,ze prisiel na to,ze ty si lepsia.Je to od neho aj pekne,ze sa najprv rozisiel a potom prisla ta druha. Alebo kvoli tej druhej ste sa rozisli?
Len sa teraz neponahlajte nikam.Nech ti ukaze,ze mu na tebe zalezi a vie o teba bojovat.

hubschkika

Ale priznal sa jej,tak preco by jej mal klamat cely zivot?
No podla mna by ste sa mali porozpravat o tom pevnom rozhodnuti, preco ste sa spolu rozisli a preco sa nechcel vratit spat.
Avsak je naozaj zvlastne,ze sa s niekym vyspal po tak kratkom case,co ste spolu neboli...podla mna by si mala pockat a vtedy uvidis ako velmi mu na tebe zalezi...riad sa svojim srdcom...

delfina

Chapem ta, no podla mna to nema ziadnu perspektivu.
Ak by ste boli manzelia, to by sa pri kazdom viac ako tyzdnovom odluceni ci pri sluzobke hned vyspal s inou a doma ta potom ohuroval svojou uprimnostou a kajucnostou?
Ak chces dlhodoby vztah, musi byt medzi vami stala a nenastrbena dovera. Ak si ale zmierena s tym, ze ta bude neustale, cely zivot klamat, tak sa mu doprosuj dalej...