Som zalubena?

Príspevok v téme: Som zalubena?
ka3na

Ahojte mam vyse 3 rocny vztah priatela milujem, ale uz to nie je ta vasen ako na zaciatku ked sa mi rozbuchalo srdce a pri jeho dotyku som mala zimomriavky...a teraz to o co ide...spoznala som jedneho chalana je slobodny a myslim, ze sa mi paci..je to opak mojho priatela, dost casto na neho myslim, citim medzi nami silnu chemiu a naposledy ked som ho videla rozbuchalo sa mi srdce :D velmi ma pritahuje...nwm ci je to laska resp zalubenost alebo ide len o to ze moj vztah uz nie je taky ako na zaciatku a on je novy neokukany :D zazili ste nieco take podobne? ako to nakoniec dopadlo?

Dadula56

je to bezne a na tvojom mieste by som si davala sakra pozor na svoj vztah. Pretoze ak v nom nie je nic zle, nestoji za to ho znicit kvoli chvilkovej pobluznenosti. Moja rada je vyhybat sa tomu tvojmu novemu objavu. Ak by bol tvoj sucasny vztah zly, musis na to prist sama, nie pod natlakom hormonov. A lepsie investovana energia bude do prehlbenia a skvalitnenia sucasneho vztahu, nez flirt s inym chlapom. Ak su tam problemy, tak ich ries. Ak nie, nemas nad cim uvazovat. Pretoze kazdy vztah sa dostane do toho stadia, ake tu opisujes. Nikdy nebudes mat priatela/manzela, ktory ti rozbucha srdce a urobi zimomriavky kazdym svojim cinom. Dlhodoby vztah je o inych hodnotach. Tiez je ale pravda, ze ak si mlada a nepripravena mat vazny vztah tj. zda sa ti, ze sa ukracujes o cosi, mozno by bolo lepsie sa predsalen pohnut dalej. Ale to je na tebe, ci chces mat vztah, ci ma byt vazny alebo sa este chces vyburit(nemyslim sex, skor single zivot, zabavu, flirty).Inak vsetko pisem z vlastnej skusenosti a zo skusenosti okolia.

Sejla

dostala si sa vo svojom vzťahu do obdobia stagnácie. Myslíš si, že priateľa už poznáš, ale uvedomuješ si skutočne... čo je to poznať človeka? Že človek ako taký je výtvor každodenných myšlienok, zážitkov a neustále sa premieňa? Dlhodobý vzťah môže fungovať jedine vtedy, keď si sama uvedomíš krásu všednosti a jej výnimočnosť. Dvaja spolunažívajú tak, že sa prakticky neustále spoznávajú a mentálne sa adaptujú na systém, v ktorom sa cítia povinní a užitoční navzjom "dotvárať" jeden druhého. Ručím ti zato, že vzťah s tým novým by ti časom zovšednel rovnako ako s tým súčastným. A čo potom? Nájdeš si ďalšieho?

ka3na

ach flegma flegma :-/ asi az taka flegma nebudes ked sa bezdovodne rozculujes !...chcela som pocut od inych ci zazili nieco take a je to bezne ...nwm kde som pisala o pretiahnuti? :-O