Kupa bytu, ako sa správne rozhodnuť

Príspevok v téme: Kupa bytu, ako sa správne rozhodnuť
Fero M.

Zhánam byt a narazil som na dobrý byt za dobru cenu. Problem je ako vždy v niečom.
Mne sa jedna konkretne o to, že byt nie je zateplený z vonku a je na 1. poschodi a pod bytom je len medzipriestor nad podchodom, čo vedie popod bytovku a jedna izba je nad vchodovou časťou.
Vo vchode žiju len babky, dalej nekomentujem. (nema sa kto poskladať)
Byt je dobrý, ta sa krásne porobiť a cena je priateľná.
Tlačí ma strašne čas, lebo zajtra idem na služobku a ak sa vrátim po 2 týždnoch byt už nemusí byť voľný a zas je to príliš skoro na to aby som sa rozhodol za 4 dni.
Bol som ho aj pozerať aj všetko... Stressss a nervozita

Fero M.

lenže tu v našom meste je nezateplených asi 50% bytov. A ak chcem byt ako tento a aby bol zateplený a s balkonom, potrebujem ešte o 8000 eur viac..

ninka255

počitaj s tým, že tam bude riadna zima,jedine fakt zatepliť ako píše alibi.ja by som taký byt nechcela,ale je to tvoja voľba.

Fero M.

Taj byt je na 1.posch. ale je tam totálne ticho. Výťah nepočuť a za panelákom je krasne detské ihrisko a stromy. Proste pekné prostredie. Aj parkovať je kde.
Obývačka sa dá perfektne spojiť s kuchynou , z obývačky je spálna a kupelna je prerobená s velkou rohovou vanou.
Je to panel, tiež rozmýšlam nad zateplením z vnútra, aj podlahu. Len su dosť nízke stropy, tak neviem no

Carie

No musis ty vediet co je pre teba dolezite a do coho chces ist. Ja by som byt na 1. poschodi nechcela, ale tak su ludia ktorym to nevadi. Ked som ja kupovala byt, bola som dost obmedzena financiami, nemohla som vyskakovat ani si nejak vyberat. Ale tak nasla som celkom peknu garsonku na 7. poschodi, aj som ju kupila. Tiez ma nejake ale, ale na nic lepsie nemam. Jedno ale je, ze je na konci mesta jak sa slusne povie panu bohu za chrbtom. MHD tam chodi pomenej, cez vikend len 3x za hodinu, ale chcem si kupit auto potom to nebude vadit. Len si nan musim nasetrit. Dalsie ale je, ze je pri fabrike do ktorej stale chodia kamiony, cez den je to este jedno ale oni stale jazdia aj v noci a je z toho dobry hluk. Mam tam plastove okna, ak ich mam zavrete tak to nevadi, ale problem je prave keby som chcela mat v noci otvorene okno. A ti susedia tam tiez nic moc, ale postupne sa to zlepsuje, neplaticov vyhadzuju. Kupila som to skoro pred 6 rokmi a za ten cas je to dost pokrok, aj to zapeplili, aj zrekonstruovali branu a spolocne priestory v dome. Mam teraz stavebne sporenie a planujem ze az mi skonci, toto predam a kupim si nieco ine.