Kupit alebo mu nekupit darcek?

Príspevok v téme: Kupit alebo mu nekupit darcek?
dadadaggg

S priatelom sme spolu 4 mesiace. Pred 2 tyzdnami som mala meniny. Na tie sme boli spolu z vecera do rana a aj cez den, ale ani mi nepovedal, ze vsetko najlepsie(vedel o nich, lebo som mu hovorila, ze poobede mozem, az ked pooslavujem s rodicmi). Na konci tyzdna ma zas narodeniny on. Mala som vyspekulovany darcek za cca 90eur - pekny znackovy sveter. Teraz neviem, ci to nebude moc prehnane, ked on mi nedal nic a moj sviatok odignoroval. Je mi blbe, ze ja mu prinesiem skoro vzdy nieco, nejaku sladkost a pod.(on sa z toho vzdy velmi tesi) a on mne nikdy nicim nespravil radost, pritom mesacne zaraba priblizne 2000eur, cize nie je to o tom, ze by nemal z coho. Nechcem lakomca, ma uz cez 30, toho uz tazko prevychovam a uz som aj ja dost stara na to, aby som to robila:-/ Cize otazka na zaver? Mam mu vobec nieco kupovat, ked zaviedol "negratulovanie si" k sviatkom?

2bodka

:))) nakoniec to bude jedna velka pyzamova party bab z fora a jej frajer nam bude robit taxikara rano! :D (bez kolaca) :D

dadadaggg

dobre, tak mi drzte palce, nech sa podari... Vyhnem sa teatralnosti, nebudem piect klasicku tortu, ani mu tam nenapicham sviecky, len mu dam obycajny kolac. To je take adekvatne podla mna:-)))

Mrska Silvuska

ako si vedela, ze sa chytim(e) za hlavu? lebo ja som sa:-)))
drzim palce, dufam,ze vydrzis v tom postoji, ktory momentalne mas. a daj vediet, ako to dopadlo.