Sama neviem, co to je

Príspevok v téme: Sama neviem, co to je
LadyOpium

niekedy mam hrozny pocit ze ma niekto prenasleduje, ze na mna niekoho poslali aby ma sledoval ci dokonca zabil, hrozne sa bojim ist von sama a popravde ani nesmiem lebo mi to psychiatricka zakazala...mozem ist von len z doprovodom...niekedy pocujem hlasy a vidim veci co iny neviedia...ja si skor myslim, ze mam nadprirodzene schopnosdti a nie schizofreniu ako mi diagnostikovala psychiatricka beriem aj na to lieky ale nie pravidelne lebo sa mi hnmusdia...citala som ze schiza je nevyxliecitrelna a nwm si predstabvit ze budem do konca zivota na liekycoh ak ju vobec mam

Agnes999

Mas pocit, ze ta niekto prenasleduje a chce zabit a povazujes to za nadprirodzene schopnosti? Ty len poctivo ber lieky, inak sa ti stav tak zhorsi, ze ta zavru na psychiatriu a nebudes mat ani tu trosku slobody co mas teraz. A ze budes musiet brat lieky do konca zivota? Vies kolko ludi musi brat nejake lieky? Bud rada, ak ti pomozu a neponosuj sa! V minulosti, ked este neboli dobre lieky by ta zavreli dakam do smrti a vobec by sa s tebou nesrali! Bud rada, ze tie lieky vobec mas!

kv

nadprirodzene schopnosti :D :D
ja som mala taku prasivu skaredu stalkerku s naprirodzenymi schopnostami , tiez jej diagnostikovali schizu :D

tym som len chcela povedat liecte sa a liecbu neprerusujte.

LadyOpium

odchadzam na psychinu musela som odist dnes zo skoly lebo soom videla sa mu seba mrtvu a vravela som ze ja som mrtva ze ja som len anjel a tak ta idem na psychinu

Maoam

ziadne nadprirodzene schopnosti sa nekonaju, si psychicky vazne chory clovek a liekmi sa to bude dat mozno udrzat v akom-takom ramci, ale liecit sa budes musiet trvale a ochoreniu prisposobit cely svoj dalsi zivot, skolu, pracu, vztah, atd.

navyse, ty mas tych problemov viac, mas okrem toho PPP, si na pro-ana stranke a mnohe ine

liec sa, si mlada, mozes este viac veci zlepsit vo svoj prospech

doubledog

nadprirodzene schopnosti to asi nebudu, znie to skor ako paranoidne bludy.

aj ked, dost zavisi od toho, co konkretne ti tie hlasy hovoria.

elsa 5.5

dnes niekedy ešte viac lekár uškodí než pomôže,prečo by si nemohla ísť sama von čo sa také môže stať,akurát ťa psychicky deptá,práve Ty sa musíš naučiť chodiť sama von aspoň do toho obchodu zájsť a tak,tie lieky užívaj inak Ti nepomôžu