Žiarlite keď sa priateľ ide niekam bavit bez vas?

Agnes999

Dobra otazka. Zrovna dnes ide moj priatel na vianocny vecierok z firmy a zostane mozno aj do noci, podla toho, ako tam bude. Samozrejme mi to nevadi, preco by malo? Keby sa chodil bavit bezo mna kazdy vikend volakde, keby ma zanedbaval a vselijaki kamarati by mu boli dolezitejsi ako ja, tak to je ine, to by mi vadilo. Neviem sa vyjadrit k tvojmu pripadu, lebo neviem ako casto sa bez nej chodis bavit a preco ju vlastne nebravas so sebou.

jahodka123

Nie, nežiarlim. Môj priateľ chodí prevažne s chalanami von, takže nie je dôvod. A aj keby tam boli nejaké baby - verím mu, takže ani v tomto prípade by som nežiarlila. Tvoja drahá má evidentne nejaký komlex...

PoPotvorka

tak ja sa priznam ,ze obcas ziarlim ,hlavne, ked mam niekoho moc rada ..... sem tam sa mi stavalo ,ze som sa chovala ako trubka a pred jeho "zatahom" sa mi podarilo ho "trosinku" viac vytocit ..... a potom som uz len fantazirovala ,ako sa mi chce niekde pomstit a veselo si šanti s kraskami ,ktore maju samozrejme vacsie prsia ako ja
no nikdy som sa neofucala :)
ale obcas som na 100% vedela ako klame a to hlavne vtedy ,ked sa mal vyjadrit k mojmu obleceniu ,ze ci mi sekne .... nikdy nepovedal nie ! ..... vtedy som vedela ,ako muži klamu z lasky k nam ..... takze ktovie ,kolko krat mi klamal :)

Dadula56

Prehnane ziarliveho partnera treba bud skonsolidovat (tzn. urcit si iste hranice, zhodnut sa na tom, co je normalne a co uz nie)alebo nechat ist.
Ak tvoja priatelka nechce, aby si chodil von bez nej, pripadne sa tvari ofucane, ze sa dokazes zabavit aj bez nej, tak necakaj, ze sa to bude menit. To by ona sama musela chciet to zmenit. Co sa ale nestava, lebo podobne majetnicki, ziarlivi ludia si vzdy myslia, ze su v prave a vsetci ostatni su proti nim.