Ako sa zbavit prijemneho?

Príspevok v téme: Ako sa zbavit prijemneho?
innerworld

Zdravim, ako uz samotna tema hovori - chcem sa zbavit prijemneho a sice dopadu istej platonickej ocarenosti(nie,laska to nie je) na moj dlhodoby vztah. Ci ignorujem dotycneho alebo sa s nim stretnem,vsetko je to o tom istom. Vztah s nim mat nechcem, ale z hlavy ho dostat nemozem. Vymyslanie aktivit mi nepomaha.

innerworld

pan d. : :DDD ja mam pravidelne v noci chut zo zufalstva napisat mu vsakovake sms-ky :DD ani neviem ako som dokazala stale to neurobit za ten rok.

Alena Mea

Nevidieť, nestretávať, vyhýbať sa, a brať to celé s humorom. Mohlo by pomôcť. Ja som si naposledy vždy povedala pri platonickom očarení: ,,Neexistuje." (akože ten dotyčný). Trochu absurdné, ale pomáhalo. :)

Pomáha ešte jedna vec, ale neodporúčam, lebo je to to isté - zapozerať sa do iného ;). Je to nanič, lebo človek je v tom až po uši opäť, a popri vzťahu to nerobí isto dobrotu.

innerworld

nirvana: mne staci rok aj nieco,ked si predstavim,ze sa to ma tahat dlhsie...fuha 3 roky? asi by ma porazilo :) Keby som nemala vztah,tak este ako tak. No mne staci raz za mesiac sa stretnut a uz je to tu alebo nevidiet 3 mesiace a potom mi zacne chybat. Nic moc :(

pan d.

Ja som jednu chcel, potom som ju uvidel, chut na nu ma presla a potom som jej zo zufalstva napisal list:DDD Aj muzi su experti.

nirvana

Ja mam takého jedného uz v hlave tri roky. Pritom sa skoro vôbec nestretavame. Prvý rok to bolo asi najhoršie :) a aj ked uz to nie je take intenzívne, stale tam je. Predtým som s takým ocarenim mala problémy maximálne dva mesiace.

innerworld

pan d.: nazvala by som to magiou ocarenia,lasku si predstavujem inak, toto su dva extremy - velka tuzba po nom a velka tuzba,aby mi zmizol z hlavy...to aj vam chlapom sa dokaze nieco take stat? :) ci to len zeny su take expertky?

innerworld

nirvana: to s tym zakazanym ovocim sa mi zda realne, posledne som vyvinula strategiu,ze ho sem-tam uvidim,aby som ho videla realnejsie ako v mojich predstavach...iba skoda,ze to zrealnovanie ide veeelmi pomaly....znechutit si ho som sa pokusala, ale nejde to, ani ked sa samu seba snazim presvedcit

nirvana

Totálne prerušenie kontaktu alebo cielene znechucovanie si dotyčného, prípadne nechať vzťah postúpiť ďalej, kde sa ocarenie - možno - rozplynie, lebo chuť zakázaného ovocia je často lakavejsia ako realita