Antikoncepcia

Príspevok v téme: Antikoncepcia
lorinnes

Dobry den, chcem sa spytat...beriem HAK nomrmalne cely mesiac, ale moj priatel chodieva niekedy aj na dva mesiace prec. Myslite ze by vadilo keby napriklad mesiac beriem, ked potrebujem a potom na dva vysadim a zase napr. dva beriem. Proste podla potreby. Akoze ten mesiac by som vzdy brala a dalsi by som niekedy nezacala.

lorinnes

RNG a su tie gely naozaj spolahlive, nemozem si dovolit nejaky omyl...chapem ze to nie je 100% ale napr ked sa to spoji s prerusovanou sulozou malo by to byt ok nie?

Dakujem za rady naozaj :) nevedela som moc ako to presne je s tym vysadenim, sama by som to neurobila len tak

RNG

Tak prejdi na nehormonalnu antikoncepsiu, kremy so spermicidnym ucinkom, ktore ucinkuju len kratkodobo a dostanu sa z tela pomerne rychlo von , bez podstatnych skodlivych ucinkov.
To radim vacsine zien aj tak, lebo chemicke HAK su pre telo dost skodlive, najma uzivane dlhodobo.

lea128

No presne, nie su to lentilky!! TO je asi najhorsia vec, aku mozes spravit, spravis si v tele take hormonalne vykyvy, ze sa z toho zblaznis a budes sa davat dokopy zbytok zivota. Ja som brala HAK 3 roky a mala som po vysadeni dost problemov aj bez toho. A to bol jediny hormonalny vykyv, ze som raz prestala...narusilo mi v tele dost vela a davala som a dokopy z toho asi tak polroka, kym bolo vsetko v norme. Ked je priatel casto prec, tiez ti len mozem poradit, ze vysad uplne...

TinaM

HAK je HORMONALNA antikoncepcia, nie su to lentilky. Ak je tvoj priatel tak casto a dlho prec, vysad ju uplne a pouzivajte iny sposob antikoncepcie. Urcite sa neda uzivat takymto sposobom.