Iniciator vo vztahu

Príspevok v téme: Iniciator vo vztahu
GustavPDP

ahojte, chcem sa spytat, ako to funguje vo vasich vztahoch. kto je vacsim iniciatorom partner/partnerka? kto u vas viac iniciuje rozne intimnosti(sex)? u nas je to skor tak, ze vacsinou veci iniciujem ja. aj co sa tyka sexu, tak ja som ten aktivnejsi, moc toho sexu nemavame ale vzdy ked sa naskytne prilezitost tak vidim v tom, zeby sme mohli konecne zas spolu nieco mat po dlhej dobe. ale zas to iniciujem povacsinou len ja.

GustavPDP

ale je to zas nevravim. na oralny sex a prstovanie je iniciativa. ale vacsinou ja preberiem "velenie". a najskor urobim ja partnerku a potom ona mna..najlepsie je, ked mi povie, ze ma na mna velku chut. ale potom skoro vzdy nasleduje za tym: "ale ....", preco nemozme. tak skoncime pri orale.

Dadula56

A nie je ziadna iniciativa?Ani na oralny sex?Na nic?Alebo iba na klasicky sex nie je iniciativa?Pretoze ak nie je ziadna iniciativa, tak to mozes zabalit.

winki

Gustáv....ono ked mám prílezitosť....teda volný byt...tak mojej fantázie sa medze nekladu.......ja som schopná mu urobiť striptíz pri sviečkach...ale napr viem ze moj partner by z toho až tak nesalel.

winki

Moj ex predtým napr. toto vyzadoval kolkokrát ma prinútil sa z pyzama prezliecť do erotickej blielizne, alebo som ho musela v posteli čakať oblečená v sexi bielizni.

GustavPDP

ved ani ja si nato zas nepotrpim, len som to prirovnal k tomu, ze je iniciativa aj z inej strany nie len z jednej

Dadula56

Este raz: zapoj fantaziu, pokus sa chapat zensku sexualitu. V podstate si zrejme uplne nepochopil, co sa ti snazim povedat, zopakoval si to iste, co ti pisem.
Snaz sa menej sustredit na to, kolko krat si ten sex mal a aku mas vydrz a snaz sa to urobit lepsie pre nu. A lepsie pre nu neznamena, ze musis pol hodinu vydrzat. Zlepsit sex pre zenu nemusi nutne zalezat od vydrze. Je vela zien, ktorym ten samotny akt zasuvania, hore dolu nic nerobi, pripadne nerobi vela, o orgazme ani nehovoriac.Stale vidis cestu jedine v tom, ze musis dlhsie vydrzat, teda stale iba to, aby si dosiahol, ze sex bude kazdy den, az dokial ty nebudes mat excelentnu vydrz.
Zaklad tu je, ze nemate zrejme dobru komunikaciu vo vztahu. Toto, ver mi, je casty problem a riesit sa da. Ale treba tam snahu z oboch stran, snazit sa toho druheho pochopit.
Mohol by si zacat napriklad tym, ze sa na nu nebudes vrhat vzdy ked ste sami. Co takto sa na nu vrhnut sposobom takym, ze pod (dopln meno), dam ti masaz. Bez sexu. Lebo tym jej to len viac znechcujes a to je ovela horsie, nez mala vydrz. Moze sa stat, ze uz potom vobec nebude ochotna na nejake experimenty, pochopenie, kompromisy.

winki

Gustáv ....moj súcasný priatel na takéto veci moc nieje....a kedze nebyvame spolu ale u rodicov kazdy tak ani neni vela mozností, ale samozrejme ak je taký víkend ze sme sami...tak sa snažím, za 2 ročný vzťah som mu to urobila asi 5 krát, ale vravím on si na to nepotrpí....možno neskor v manzelstve to bude iné.

GustavPDP

a prekvapujes svojho partnera nejako? ze si das nejaku kosielku a prekvapis partnera? moja priatelka ma taku ciernu kosielku, mala ju asi 2x na sebe.

winki

alebo potom, aspon pre mna je uplne najlepsí sex ráno, Taká rýchlovka, ale o to lepsia ako by som sa mala stresovať večerným sexom, ked sa mi chce spat.