Nova praca a okamzita silna naklonnost ku kolegyni

Príspevok v téme: Nova praca a okamzita silna naklonnost ku kolegyni
beskyd

zdravim:P nevie dakto co mam robit, pripadne akym sposobom mam eliminovat stav ked som vlastne hned po nastupe do novej prace zacal pocitovat naklonnost k novej kolegyni? parkrat som sa s nou uz bavil (samozrejme pracovne) a dost ma vzalo ze hoci je odo mna mozno o 10 - 15 rokov starsia (ja mam 28), je velmi pekna, prijemna a spontanna, proste nesmierne charizmaticka zrelsia zena kontrastujuca so (najma mladsimi) zenami zijucimi tu v BA. na jednej strane je to zaujimavy pocit bavit sa po tolkych rokoch s niekym kto ma takto zaujal, ale na druhej strane to ma potencial ostat v rovine nejakych predstav a nesplnenych tuzob, preto keby niekto vedel co mam robit, ci sa mam uplne zahlbit do roboty alebo neviemco, ocenim dake rady, postrehy, namety, vdaka

Slecna A.

fero a ja zas priam neznasam chalanov tvojho typu :D Takze sme si kvit :) akurat ma mrzi, ze nase prispevky budu s najvacsou pravdepodobnostou zmazane, lebo nie su k teme... :( Ale tak co uz :)

fero11111

prereeeeeeeeesne take babenky priam neznasam :D ale v pohode dnes to znesiem a sak akoze v pohode bud si jaka chces len som chcel vediet ci aspon kusok som sa trafil :) no ja dfo divadla by som siel ale len preto aby som ukazal aku mamkrasnu zenu popri svojom boku inak vobec a tie horyy mam aj ja rad ale ne extrem ani nic tak raz do roka ist na nieco povedzme inak nie :)

a inak pobavil som sa aj ja :P dnes sa tu celkom bavim po dlhej dobe :)

Slecna A.

fero :D veeelmi si ma pobavil. Dredy nemam, ale pirsing ano..Davam ho vsak dole, aby som mohla v klude vykonavat svoje povolanie :D Turistiku milujem, rovnako ako sport, pretoze sa mi paci ked su ludia vysportovani a nemaju okolo seba dva metre sadla :) Milujem zbrane, divadlo a tomu poslednemu sa aj venujem. Mam uz "skoro" manzela, s ktorym planujem zit zatial bez deti, lebo na ne nie su peniazky, kedze sa zatial nemienime vzdat svojho pohodlneho standartu :) Viem opravit auto a naopak viem urobit taky uzasny kolacik, ze by si sa cudoval. Zvycajne chodim oblecena elegatne, co mi pridava roky, lebo kazdy mi tipuje cerstvych 17, len na hory si davam tomu urcene oblecenie :) ale tvoj opis mojho vyzoru ma dostal zarucene viac, ako tento moj skutocny a nudny :D

fero11111

slecna skor mi pripadas ako ta klasicka zena s batohom na chrbte a pod ho do hor a nezavyslacka tazka a bije sa do hrudi ked zdola nejake strbske pleso a odfoti sa tam s vlajkou a nosi selijake satky ... na hlave a dredy a tak :) ten kopec to proste nedam dnes :D

Slecna A.

flegma, ja by som tu tiez vedela pisat priklady zo svojho okolia, kedy sa zena nevedela postarat ani sama o seba...vysokoskolacka, same acka vzdy, vyborna praca...ale musela zit u rodicov, lebo sama v byte bola bezradna. Ked si k nej prisla po dvoch tyzdnoch, skoro si sa povracala vo dverach, lebo nevedela vyniest smetny kos. A to nehovorim o pouzivani spoitrebicov :D Takze sla pekne byvat k rodicom, kde zije doteraz.
Podla mna by zena mala byt princeznicka, presne ako pise Lulita. Obcas ano, obcas to maju aj muzi radi, ked si nas mozu hyckat. Ale nesmie to presiahnut istu hranicu a zenska musi vediet, kedy si to moze dovolit... Zena sa ma vediet postarat aj sama o seba, nech sa deje cokolvek..

doubledog

ona ma ma samozrejme prekuknuteho, takze vie, ze som jej klamal.
ona vie, ze ja viem, ze ona vie.

ale aj tak to zabera :)

Lulita

slecna - no tie druhe su krasne, ale nie v nebezpecnej situacii :) alebo ako by som to povedala muz ma byt citlivo silny :)